Vadītāju kauna kakts

BMW foruma ganjau ir topiks par tizlajiem velobraucejiem :)

BMW foruma viņi viens otru grib aprīt un ja tev uzstādīta auto gāze tad vispirms aprīs tevi.
Rakstu ka BMW foruma ikdienas lasītājs.

Pa tēmu:

Šovasar vidu braucot ar velo gar bijušas rūpnicas “PirmaDen” arpuses stavietam tiku nogriezts ar auto (ne BMW ;) ), izradas ka cilvēkam vajadzeja pa labi uz to stāvietu un gaidīt 1 sec. bija nu ka teikt … pārak ilgi, ta ka “pedal to the metal” un griežam nost to velo kurš brauc (ja ticem manam kīnas datoram) ar 29-30 km/st. Ta ka bremzes bija kārtiba - nodrifteju ar savu meridu, paveicas nepalikt uz ta drauga auto sāna …
Tie kuri tur brauka - zin ka stavvietas iet gar žogu un parasti ir brīvas ta ka tas manevrs bija nu galīgi bezjedzīgs.
Pamaju viņam ar roku - atbilde mani kaut kur aizsūtija :D Man tas nepatika un ka īsts pļapa pagriezos atpakaļ un piebraucu pie ta “indivīda”. Pie stūres sedeja jauns cilveks un uz viņu skatoties vareja saprast ka neko sliktu sava manevra viņš neredz.
Ta ka es ari esmu autovadītājs un pec iespējas bieži lasu CSDD atjauninājumus likuma, man bija ļoti interesanti izklausīt viedokli no cilveka kurš tos nezin un kurš uz manu jautājumu “par palaist labo šķērslis zinam vai tikai kadreiz dzirdējam?” - atbildeja “a kur Jusu transporta līdzekļa valsts registrācijas numurs ??” … nu tagad es zinu ka mani var triekt nost no riteņa ja man uz ta nav “CSDD valsts registrācijas numura” :D
Protams galu gala es viņam pateicu daudz ko gan par līkumiem gan par citu cilvēku dzivibas apdraudēsanu … bet tik un ta šāda tipa galvai tas galigi nav saprotams.

Esmu jau pierādis ka tas ir normali griezt nost lielajas ielas ka Čaka iela, visi grib paspet pārbraukt luksoforu pa labi, bet dotaja situācija, nu nezinu, Darvina balvu saņemt kaut ka negribas :))

Esam uzmānigi, atceramies ka velo nav nekads ЗИЛ un protams meģinam būt pieklāigi :) (pildīt pedejo punktu man nesanaca :)) )

Ar cieņu,

Kāda vaina ziliņam? :D

Nemēdz būt garie vai īsie dubļusargi - tie vai nu ir vai nav. :D Ja dubļusargs stiprinās tikai pie sēdekļa stutes - tas nav dubļusargs.

Kaspar, Tu esi kaut kāds tāds-problemātisks, tad Tu uz Jūrmalas šosejas ar Melderi sameklē kašķi, tagad uz vantinieka Tev sanāk lamāšanās, tad vēl kaut kas…
Kāpēc citiem tā negadās? Varbūt sākotnēji pameklē vainu sevī, nevis te forumā žēlojies?

Nu man tikai te pietiek drosme :(

Bilde nav labākās kvalitātes, bet man šiet, ka viņam ir pilnie dubļusargi. Lai no tādiem kaut ko uzmestu aizmugurē braucošajam, ir jābūt labam ātrumam un nesaprātīgi mazam attālumam.

Tas biju es. Braucu pār vanšu tiltu steidzos uz darbu. Priekšā viens ripinās lēnām. Dzenu nost. Dubļu bleķi man ir pilnie, tikai nav līdz pašai zemei - jo nebraucu es grupu treniņus ziemā. Apdzenu braucu mierīgi tālāk. Tad viens gailītis piebrauc klāt, eu ko tu mani apšļakstīji. Un nevis normāli rupji un attiecīgi dabūja pretī tādā pašā tekstā. Ko tu apsļākstīji manu Jaku? Es arī pateicu, ko piepisies bļeģ, bail tikt apšļakstītam nebrauc pa ziemu, mašīnas šļakstās, jebkas.

Ko varu pateikt, lecīgs gailītis esi un tieši tādu attieksmi vienmēr saņemsi no manis un no citiem braucējiem.

Dubļusargs viņam bija, bet tāds default, kurš tikai +/- pasargā tikai paša muguru. Es jau neko nesaku, par dubļusargiem, nekas, ka tie arī nav, un nekas, ka man jāmazgā veļa :D Ne par to stāsts, ja kāds nav sapratis :)
Par savstarpējo cieņu, sapratni, uzvedību starp līdzīgi domājošajiem.

Varbūt attālums bija par mazu, jo mašīnas nāk no mugurs un es steidzos. Nemaz niedomājos, ka kundziņu apšļakstīšu. Bet cilvēks dabūs tieši tādu pašu attieksmi no manīm ar kādu toni savas pretenzijas sāk izteikt.

[quote=Jurons]Kaspar, Tu esi kaut kāds tāds-problemātisks, tad Tu uz Jūrmalas šosejas ar Melderi sameklē kašķi, tagad uz vantinieka Tev sanāk lamāšanās, tad vēl kaut kas…
Kāpēc citiem tā negadās? Varbūt sākotnēji pameklē vainu sevī, nevis te forumā žēlojies?[/quote]
Tādēļ, ka Kaspars ir viens no retajiem foruma apmeklētājiem,kurš pa vidu spamošanai , gadā nobrauc virs 17k km.
Kurš brauc, tam gadās, kurš sēž kā sēne, tam negadās.

[quote=KasparsS][quote=ZIB]Tas biju es. Braucu pār vanšu tiltu steidzos uz darbu. Priekšā viens ripinās lēnām. Dzenu nost. Dubļu bleķi man ir pilnie, tikai nav līdz pašai zemei - jo nebraucu es grupu treniņus ziemā. Apdzenu braucu mierīgi tālāk. Tad viens gailītis piebrauc klāt, eu ko tu mani apšļakstīji. Un nevis normāli rupji un attiecīgi dabūja pretī tādā pašā tekstā. Ko tu apsļākstīji manu Jaku? Es arī pateicu, ko piepisies bļeģ, bail tikt apšļakstītam nebrauc pa ziemu, mašīnas šļakstās, jebkas.

Ko varu pateikt, lecīgs gailītis esi un tieši tādu attieksmi vienmēr saņemsi no manis un no citiem braucējiem.[/quote]
Nu čau!
Prieks, ka atsaucies. Es neko sliktu negribēju teikt vai “braukt” virsū, vienkārši Tavs manevrs bija ļoti nesaprotams…
Atvaino, ja pārprati mani, kā jau teicu, gribēju vienkārši parunāties, bet Tu tā atcirti pretī…[/quote]

Iespējams pārpratu tavu toni, bet uztvēru kā mēģinājumu kasīties nu tad kasījos pretī. Čills no manas puses jau aizmirsts, bet tas ir normāli esam tādi dzīvnieciņi, kas karo, nogalina, kašķējas, nekas jauns :)

Lai labi ripo.

Par to manevru netīšām sanāca apšļakstīt, vnk no muguras mašīna brauca nemaz nenojautu, ka esmu kādu apšļakstījis.

Viss labi, kas labi beidzas :) Peace!

ZIB, vai atceries, kad pašu pēdējoreiz aplēja kāda mašīna un pat nepamanīja un nenojauta (tas nu gan ir attaisnojums)? Vai bija patīkami?

17K km gadā
tas ir nopietni!!!

[quote=buzic 65]17K km gadā
tas ir nopietni!!![/quote]Un kāpēc? :D

Vīri, jums pašiem nav kauns ņemties ar tādiem sīkumiem? No visa visa šeit sarakstītā var noprast, ka K brauc no darba, Z steidzas uz darbu, apdzen K un pavisam nejauši šī manevra rezultātā tiek apšļakstītas K drēbes. K piebrauc klāt un uzbrauc Z par to, Z atbild K tāpat. Z aizbrauc tālāk, neko, K nobildē Z no mugurpuses, atbrauc mājās, forumā raksta: “kakoi ņehorošij ļudi jesķ!”
Foruma ilgdzīvotāji, Sporta utml. klašu labi braucēji saka: K feins čalis, 17 k gadā, Z sliktais. Dā už…

Te Tev nedaudz netaisnība, tā nebija, pajautā pašam Z… bet Tu esi viens no tiem, kas nav sapratis šī “kašķa” jēgu.
Citēju iepriekš rakstīto:

[quote=KKTK][quote=buzic 65]17K km gadā
tas ir nopietni!!![/quote]Un kāpēc? :D[/quote]

to jau var saukt par atkarību :D

Viss veči jau izkasījāmies. Laiks jauniem kāšķiem tos arī apspriežat, kautjaties un diskutējat. Nav ko veciem kašķiem malku mest klāt ;)