Nu ko tu gribi - Nikolajam ir tādi parādi visās malās, ka loģiski, ka nervi netur un vēlas kaut kā kompensēt savu mazo …

labs variants kā atgādināt vadītājiem un pat normāli izskatas
Twitteris šodien ziņo, ka aiz Kalnciema tilta esot notriekta riteņbraucēja ar bērnu sēdeklīti…
un vakar gājēji
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/riga-notriekti-vairaki-gajeji.d?id=44020920
[quote=KKTK]Twitteris šodien ziņo, ka aiz Kalnciema tilta esot notriekta riteņbraucēja ar bērnu sēdeklīti…
un vakar gājēji
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/riga-notriekti-vairaki-gajeji.d?id=44020920[/quote]
vakardien pats redzēju sekas uz Brīvības/Dzirnavu krustojuma apmēram 16:00. Cayene uz ietves, tantuks uz ceļa pie apmales gulēja. Apsegta bija, paldies dievam, ar sedziņām nevis melno plēvi. Kaut ko pa telefonu runāja. Nav ne jausmas kurš vainīgs bija.
volvo v-40 trajektorija izsaka visu :@
Labi ka parasta mašīna. Man uz tas pašas ielas tā gadījās ar mikriņu un autobusu.
varbūt tikai man tā pēdējā laikā. Esmu novērojis tendenci, ka vadītāji pirms krustojuma agresīvi aizlido garām un griežas pa labi, bet tā vietā lai laideni nogrieztos šie kautko bremzē un uzmanīgi skatās kur es esmu palicis.
Ziemā vēl, protams, ir autoizbrīns par to, ka uz ielas arī ar velo kāds pārvietojas
Driver Punches Cyclist In The Face After Getting Yelled At For Driving In The Bike Lane (Video)
http://elitedaily.com/news/world/cyclist-gets-rocked-face-telling-guy-audi-hes-bike-lane-video/
[quote=321]Driver Punches Cyclist In The Face After Getting Yelled At For Driving In The Bike Lane (Video)
http://elitedaily.com/news/world/cyclist-gets-rocked-face-telling-guy-audi-hes-bike-lane-video/[/quote]
Nu uzpīpināja šis, ko tālāk?
Pats uzrāvās bļaujot “fucking prick” utt, ja patīk tā smuki runāt jābūt gatavam ka noraus pa muti. Neaizstāvu ne vienu no pusēm, protams, bet konflikts uz tukšas vietas.
P.S. tas kanāls ir baigais sūds.
Britu video bieži liekas sastopama ļoti paštaisna attieksme, gan autovadītājiem, gan velosipēdistiem. Ir vēl tāds sillycyclist kanāls, rodas iespaids, ka cilvēks vairāk mēģina pamanīt citu kļūdas vai neatbilstības viņa iedomātajiem standartiem, nekā seko līdzi satiksmei.
Nav smuki tā brutāli piebraukt tieši priekšā mašīnai ja tur apkārt vēl ir pietiekami vietas. Un tad vēl kasīties, kad mašīna pagriež mazliet nost, nestūmās jau viņa virsū - tur drīzāk pretējā joslā braucošie varēja kaukto iebilst.
Tas ir tā pat kā es sagaidu, ka autovadītāji mani speciāli nespiedīs pret apmali ieraugot gājēju/veloceliņu, pēc tam burkšķēdami par tiesībām.
Cik es saprotu, tur nez kāpēc uztaisīt tā, ka velo var sastāties priekšā visiem auto krustojumā, nav tur atsevišķa velo josla nemaz. Tad nu tam auto tas ne visai patika, ka visi priekšā sastājušies, un pat savā ziņā bez iemesla, jo galu galā tas auto tomēr ātrāk paātrinās. Izskatās arī, ka tur tomēr jau ir sava veida velo bardaks, velosipēdisti jau iejutušies tā, ka neviena cita uz ceļa nebūtu. Man šķiet, ka tas jau arī vairs nav īsti normāli. Cik tajā video varēja manīt, tad velo jau brauc visur neskatoties. Nav brīnums, ka kāds jau norāvās.
juri, vajadzētu tomēr pasekot līdzi arī pasaules aktuālajām tendencēm līdzi, nevis runāt no savas LV pieredzes.
Anglijā un pāris citās valstīs lielā daļā ceļu ir izveidotas īpašas “velokabatas”, kuru galvenais mērķis ir pasargāt velosipēdistus no autovadītājiem, kas nogriežas… Sekundārais mērķis būtu zaļās domāšanas uzlabošanai - velosipēdiem ir priekšroka un automašīnas neizdala tik daudz kaitīgo gāžu “strauji paātrinoties”. Gan jau ir vēl citi labumi, bet latvieša gēniem laikam tāda padarīšana nav saprotama. :)
…kaut gan… redzot, cik daudz velosipēdistu ziemā un salā braukā šogad, domāju, arī pie mums pēc pāris gadiem būs kas līdzīgs.
Ai man nepatika ka vienu velobraucēju sit bet pārējie skatās
Video parskrēju nevis skatījos visu
Automašīnām ir uzskatāmi jādemonstrē, ka viņu atrašanās pilsētas centrā ir nevēlama un ir jādiskriminē. Ja kādam dinozauram liekas, ka auto esamība viņa statusu un svarīgumu, kaut kā palielina, tad tās ir pilnīgi slima suņa murgi. Ir pilnīgi pretēji, visu civilizētu pilsētu atīstības plānos auto prioritāte ir pati mazākā.
jāsaka, ka diezgan maz to “civilizēto pilsētu” globālā mērogā lūkojoties…
un vārdiņš “visu” (civilizēto pilsētu attīstības plānos) tik subjektīvs kā mazs napoleoniņš
[quote=buzic 65]jāsaka, ka diezgan maz to “civilizēto pilsētu” globālā mērogā lūkojoties…
un vārdiņš “visu” (civilizēto pilsētu attīstības plānos) tik subjektīvs kā mazs napoleoniņš[/quote]
Palasot Tavus tekstus šajā forumā, brīžiem šķiet, ka būsi Berezinu pārklausījies.
Nu ja Tev velosipēdisti tā nepatīk, nu nenāc un nelasi.
[quote=KasparsZ]juri, vajadzētu tomēr pasekot līdzi arī pasaules aktuālajām tendencēm līdzi, nevis runāt no savas LV pieredzes.
Anglijā un pāris citās valstīs lielā daļā ceļu ir izveidotas īpašas “velokabatas”, kuru galvenais mērķis ir pasargāt velosipēdistus no autovadītājiem, kas nogriežas… Sekundārais mērķis būtu zaļās domāšanas uzlabošanai - velosipēdiem ir priekšroka un automašīnas neizdala tik daudz kaitīgo gāžu “strauji paātrinoties”. Gan jau ir vēl citi labumi, bet latvieša gēniem laikam tāda padarīšana nav saprotama. :)
…kaut gan… redzot, cik daudz velosipēdistu ziemā un salā braukā šogad, domāju, arī pie mums pēc pāris gadiem būs kas līdzīgs.[/quote]
Es sekoju tendencēm, bet tas, ka velo būtu dota visatļautība pilsētās, esmu palaidis garām. Es saprotu, ka velo vajag dot vairāk iespēju, bet īsti pareizi arī nebūtu tā, ka auto vispār izmet ārā. Tāda pieeja man nav sparotama. Tā arī vairs nav īsti demokrātija, tā jau ir kaut kāda radikāla pieeja.
Pats braucu ar velo, arī pa Rīgu, braucu arī ar auto. Rīgā skaidrs, ka velo vajadzētu vairāk iespēju radīt normāli pārvietoties, un arī tā, lai dāžādi transporta veidi viens otram mazāk traucētu, samazinot auto īpatsvaru, tas fakts. Bet nevar tagad uzlikt pilsētais visās malās barjeras un čau. Te vajag skatīties vienādi, ja es nopērku velo, tad man ar to ir jābūt iespējai braukt, tāpat ar auto.
Man pie tam ir auto ir uz gāzi, tā ka izmešu tur ir maz, arī paātrinoties :)
Un ko tad teiks par visur lobētajiem "ekoloģiskajiem"elektroauto? Kur tie paliksies?
Un kāpēc tad cilvēki pārsēžas uz velo, ne jau tāpēc, ka tas būtu baigi ērti. Man līdz darba 40km. Labi, ka man darbā ir duša, līdz ar ko man nav problēmu. Ta jau vairāk jādomā, kā civēkiem likt mazāk pārvietoties, lai nav tas darbs 40km un tālāk.
Padomā, kādu iespaidu uz ekoloģiju atstāj tā paša velo ražosāna, uzturšēna, cik papildus barību vajag cilvēkam. Ja vēl tas cilvēks ēd kādu liellopu, tie tači arī cik CO2 pa gadu sapurkšķina.
Tā ka nevajag braukt atkal kādā grāvī. Tāda ir mana pieeja.
[quote=DZ][quote=buzic 65]jāsaka, ka diezgan maz to “civilizēto pilsētu” globālā mērogā lūkojoties…
un vārdiņš “visu” (civilizēto pilsētu attīstības plānos) tik subjektīvs kā mazs napoleoniņš[/quote]
Palasot Tavus tekstus šajā forumā, brīžiem šķiet, ka būsi Berezinu pārklausījies.
Nu ja Tev velosipēdisti tā nepatīk, nu nenāc un nelasi.[/quote]
demagoģija (Tavs komentārs)!
atļaušos pacitēt augsti godājamo KKTK: “Automašīnām ir uzskatāmi jādemonstrē, ka viņu atrašanās pilsētas centrā ir nevēlama un ir jādiskriminē.”
Izcili!!!
Ko darīsiet, kad naftas resurss būs izsmelts (jau ļoti tuvā nākotnē) un auto izmantos citus, videi draudzīgus, energoresursus?
jauku dienu!
[quote=jurisf][quote=KasparsZ]juri, vajadzētu tomēr pasekot līdzi arī pasaules aktuālajām tendencēm līdzi, nevis runāt no savas LV pieredzes.
Anglijā un pāris citās valstīs lielā daļā ceļu ir izveidotas īpašas “velokabatas”, kuru galvenais mērķis ir pasargāt velosipēdistus no autovadītājiem, kas nogriežas… Sekundārais mērķis būtu zaļās domāšanas uzlabošanai - velosipēdiem ir priekšroka un automašīnas neizdala tik daudz kaitīgo gāžu “strauji paātrinoties”. Gan jau ir vēl citi labumi, bet latvieša gēniem laikam tāda padarīšana nav saprotama. :)
…kaut gan… redzot, cik daudz velosipēdistu ziemā un salā braukā šogad, domāju, arī pie mums pēc pāris gadiem būs kas līdzīgs.[/quote]
Es sekoju tendencēm, bet tas, ka velo būtu dota visatļautība pilsētās, esmu palaidis garām. Es saprotu, ka velo vajag dot vairāk iespēju, bet īsti pareizi arī nebūtu tā, ka auto vispār izmet ārā. Tāda pieeja man nav sparotama. Tā arī vairs nav īsti demokrātija, tā jau ir kaut kāda radikāla pieeja.
Pats braucu ar velo, arī pa Rīgu, braucu arī ar auto. Rīgā skaidrs, ka velo vajadzētu vairāk iespēju radīt normāli pārvietoties, un arī tā, lai dāžādi transporta veidi viens otram mazāk traucētu, samazinot auto īpatsvaru, tas fakts. Bet nevar tagad uzlikt pilsētais visās malās barjeras un čau. Te vajag skatīties vienādi, ja es nopērku velo, tad man ar to ir jābūt iespējai braukt, tāpat ar auto.
Man pie tam ir auto ir uz gāzi, tā ka izmešu tur ir maz, arī paātrinoties :)
Un ko tad teiks par visur lobētajiem "ekoloģiskajiem"elektroauto? Kur tie paliksies?
Un kāpēc tad cilvēki pārsēžas uz velo, ne jau tāpēc, ka tas būtu baigi ērti. Man līdz darba 40km. Labi, ka man darbā ir duša, līdz ar ko man nav problēmu. Ta jau vairāk jādomā, kā civēkiem likt mazāk pārvietoties, lai nav tas darbs 40km un tālāk.
Padomā, kādu iespaidu uz ekoloģiju atstāj tā paša velo ražosāna, uzturšēna, cik papildus barību vajag cilvēkam. Ja vēl tas cilvēks ēd kādu liellopu, tie tači arī cik CO2 pa gadu sapurkšķina.
Tā ka nevajag braukt atkal kādā grāvī. Tāda ir mana pieeja.[/quote]
Ko nozīmē visatļautība, UK u.c. velosipēdiem ir tādas pašas tiesības kā autovadītājiem. Un tā ir autovadītaju problēma apbraukt velosipēdistu, ja grib viņu apbraukt. Divriteņa vadītājam nav jāriskē ar savu veselību un jābrauc gar pašu apmali tikai tāpēc, lai kāds pakaļas audzētājs varētu viņu ērtāk apbraukt.
[quote=buzic 65]
atļaušos pacitēt augsti godājamo KKTK: “Automašīnām ir uzskatāmi jādemonstrē, ka viņu atrašanās pilsētas centrā ir nevēlama un ir jādiskriminē.”
Izcili!!!
Ko darīsiet, kad naftas resurss būs izsmelts (jau ļoti tuvā nākotnē) un auto izmantos citus, videi draudzīgus, energoresursus?
jauku dienu![/quote]
To pašu darīsim - auto jau nerada tikai gaisa piesārņojumu, bet arī trokšņu. Aizņem nesamērīgi daudz vietas, apdraud cilvēkus.
Izmantotais energoresurss to nemainīs.
P.S. Ļoti tuvā nākotnē nafta nebeigsies, strādāju tajā jomā, zinu, ko runāju.