manam spēkratam vajadzīgas jaunas priekšējās bremzes, bet nevaru izlemt - v veida vai diska. iepriekšējās bija diska - nesūdzējos (svars tikai nedzudz lielāks nekā parastajām, bet kāda saķere!), bet tās nobruka. Bija doma iegādāties SRAM 5.0, bet nezinu, kur iegādāties un cik maksā. TAUTA palīdziet ar padomu…
SRAM disku br. vairāk neražo!
Man ir veseli divi citi piedāvājumi:
- XT disc ar visiem pārslēdzējiem (dual control) : 220 Ls par abām kopā
- Formula B4 Pro+ : 110 Ls par pr. vai aizm. komplektu.
abas bremzes ir tādas par kurām nav daudz jākomentē, un svars jau ir tāds pats kā V-bremzēm.
tad pārējam ričukam jābūt uz ~1000 Ls - nav jēgas likt dārgas bremzes, ja pārējais ir 5.Srama līmenī, - tas tikai mans IMHO :)
ieceko rotos.lv sadalu pardod.vai ieliec savu velmi sadala perk.
nu bet taa kaa tev jau ir paareejais setups uz DB (tb rumba, aploks droshvien), tad jau nav baigaa jeega iet uz Vbreikiem, jo paaraak daudz kas jaanomaina. lai gan latvijas apstaakljiem (lielaakoties parodija par xc- aatra paarvietoshanaas pa lauku celjiem) nekas vairaak par labiem vbreikiem nav vajadziigs.
bet skaties naakotnee- ljoti driiz buus gruuti atrast kaadu normaalu dakshu ar Vbreiku stiprinaajumiem. tad pienaaks kaarta raamjiem.
nopeerc kaadas normaalas lietotas diskenes, kautvai taas pashas sram (kaadi 35-50 ls) un rullee.
sram rullē (pēc personīgās pieredzes)
[quote=fubar]nu bet taa kaa tev jau ir paareejais setups uz DB (tb rumba, aploks droshvien), tad jau nav baigaa jeega iet uz Vbreikiem, jo paaraak daudz kas jaanomaina. lai gan latvijas apstaakljiem (lielaakoties parodija par xc- aatra paarvietoshanaas pa lauku celjiem) nekas vairaak par labiem vbreikiem nav vajadziigs.
bet skaties naakotnee- ljoti driiz buus gruuti atrast kaadu normaalu dakshu ar Vbreiku stiprinaajumiem. tad pienaaks kaarta raamjiem.
nopeerc kaadas normaalas lietotas diskenes, kautvai taas pashas sram (kaadi 35-50 ls) un rullee.[/quote]
kursh tad paardod sram - man laikas tas ir deficiits…
Tā kā SRAM tagad ietilpst arī AVID, tad jautājums ir kurš tirgo AVID, kaut kas ir Gandrā, kaut kas X-sports, vai ir arī kāds galvenais izplatītājs ?
un cenas? nesameeriiigi augstas?
Ja v-bremzes nemsi, nem AVID.Ja discenes-X-sportaa var dabuut Hayes,nebuus probleemas ne ar apkopi,ne ar rezerves dalaam,ja ir naudas pavairaak,pagaidi,driiz OKS’a saaks tirgot Hope.SRAM 9.0 ir labas bremzes,bet pasmagas,ja esi XC brauceejs.Ak jaa ,veeli ir labas bremziites AVID ,mehaaniskaas discenes,bet taam pagruuti dabuut bremzu klucus.Taa kaa izveele ir,jaatiek skaidriibaa ko Tu gribi un cik vari atlauties :)
un kaadas buutu cenas sram 9.0 un AVID mehaaniskajaam…
man pasham bija tektro mehaaniskaas disku bremzes, bet tagad vinjas kaut kaa chakareejas…
hehe, juus tak iepeerkaties kaa taadi vaacieshi :) no offence. oficiaalie izplatiitaaji, serviss, kas tur zem kura, kursh ko izplatiis :)
skatamieskur ko var dabuut un kur dod pa leeto. serviss- smiekliigi.NEVAR un nevajag uz shito paljauties. OKS kaa oficiaalie izplatiitaaji :) hehe, driizaak jaagaida, kad beidzot vinji iemaaciisies bremzes daudzmaz normaali atgaisot.
tagad ieksh CRC Hope mini atdod pa 100 ls un XTR vbreikus (kas ieliek Avidiem jaudaa) pa 25 ls, nu tak sekojiet liidzi tirgum vienkaarshi.
HAYES sucks, smagas un gljukainas, vieniigi DH ar lielajiem rotoriem un veselu kaudzi uzlabojumiem ir ok.
AVID mehaaniskaas nav taa veertas lai brauktu ar smagaa(kaa)m DB rumbaam un paareejo, tad jau driizaak labi Vbreiki. un kluchus tieshaam gruuti dabuut.
LIEPALV, paseko liidzi lietoto mantinju tirgum, u know, ROTOS un tamliidziigi.
sram tirgojas diezgan biezhi un leeti, nu vieniigais truukums tas ka tieshaam pasmagas.
Nu nevajag tā pārdzīvot par tām DB! LV tas nav nepieciešams. Biju Somijā, ar Avid V bremzēm plēsu lejā kanutikai, nekāda vaina. Neredzu jēgas, te LV vadāt līdzi liekos gramus un uztraukties par servisu! Ir tač vienkāršāk vienreiz sezonā nomainīt aploku un pāris reizes klučus! Ja vēl uzliek keramiskos aplokus, tad tāds stoping powers sanāk, kanutikai! :)) Un aploki praktiski nedilst, tik klučus biežāk jāmaina, bet tas to ir vērts!
Paņem XTR vai XT vai avid kaut kādas V bremzes un galva Tev vairs nesāpēs!
[quote=FOX]Nu nevajag tā pārdzīvot par tām DB! LV tas nav nepieciešams. Biju Somijā, ar Avid V bremzēm plēsu lejā kanutikai, nekāda vaina. Neredzu jēgas, te LV vadāt līdzi liekos gramus un uztraukties par servisu! Ir tač vienkāršāk vienreiz sezonā nomainīt aploku un pāris reizes klučus! Ja vēl uzliek keramiskos aplokus, tad tāds stoping powers sanāk, kanutikai! :)) Un aploki praktiski nedilst, tik klučus biežāk jāmaina, bet tas to ir vērts!
Paņem XTR vai XT vai avid kaut kādas V bremzes un galva Tev vairs nesāpēs![/quote]
un cik naudinjas maksaa normaali keramiskie kulchi? un normaalas V brakes?
kluči ta neko vairāk par parastajiem nemaksā, bet aploki gan apmēram 2x. A normālas V-bremzes sākot no 30Ls komplekts (priekša & aizmugure).
kluchi keramiskiem aplokiem maksaa tikpat cik parastie, veikalos dabunami piemeram no Shimano XTR (ap 5 ls)
Dargaka lieta ir tieshi keramiskais aploks - aptuveni 1,5-2x dargaks par parasto aploku…
Keramiskie aploki dabunami no Mavic, DT swiss u.c, cena arzemju e-veikalos no 100$ (asv) lidz 100 eur (eiropaa)
Bremzhu cenas baigi svarstas - XT komplekts no 35-40 ls lidz 50 ls, XTR kompl. no 60-70 ls līdz 90 ls, kaa kuraa vietaa vai veikalaa un ari no izlaiduma gada cena bishki svarstisies
kuraa bodē tad var dabuut pa šitaadaam naudinjaam - es uzreiz panjemtu…
elkor xt bremzes redzeju 30ls
Komplekts???
common!!! protams ka vienas