ss.lv

Varbūt kādam ir interse.
Čalis pa lēto tirgo :)

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/spare-parts-and-accessories/switches/nnicn.html

[quote=kasparsek]Varbūt kādam ir interse.
Čalis pa lēto tirgo

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/spare-parts-and-accessories/switches/nnicn.html[/quote]

Atslēgvārds: “pa lēto”

Ja Pārdod sadaļā par 6 eur neaizgāja, tad Poligonā ar esesa linku “čalim” pa 30 eur aizies ;)
http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=49170

Altus pa 30 lietots. :D :D :D :D :D dali uz 6 un tad varbūt vēl kāds paņems. Pa ~30€ var paņemt jaunu Deore vai lietotu XT

tas altus jauns maksā 18€
https://www.bike24.de/1.php?content=8;product=63342;menu=1000,2,111;mid=0;pgc=0;page=3;orderby=2

Pavasara oga.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdjeoi.html

[quote=Daniels]Pavasara oga.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdjeoi.html[/quote]

https://www.bike24.com/1.php?content=8;product=67522;menu=1000,173,207;mid=0;pgc=0

Kas jau tā ir pārcenots, manuprāt

[quote=Daniels]Pavasara oga.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdjeoi.html[/quote]

Un tas sēdekļa leņķis.

http://zip.draugiem.lv/show/?i=3058817&popup=1&search=d293c7376deee0a6ae375e93f1d5a4ad&place=14

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jcekd.html - ķeriet ciet, kamēr vēl ir.

Var vēl pagūt, ir vismaz 5 gab.

Var vēl pagūt, ir vismaz 5 gab.

[quote]
размеры рамы
14. 56, 15. 35, 17. 32, 19. 29, 20.47 дюйм
[/quote][/quote]

Pie tāda velo obligāti vajag klāt G vai GL klases Mersi , citādi tas velo neizskatīsies.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bkddhc.html

Normāls činarello, ja nemaldos

Nevaru ne padalities ar tadu “dārgumu”: https://www.ss.lv/msg/ru/transport/bycycles/mountain/bkedhm.html

Vieni vienīgi brīnumi valda tai ssā
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bmknjm.html

“Pirku jaunu, esmu vienīgais lietotājs… izlaiduma gads - 1900” :D
Ilgdzīvotājs! :D

Labs! Nu bet ievērtējāt, ka Garmin uz stūres un par XTR jau nav melots :))

Labs! Nu bet ievērtējāt, ka Garmin uz stūres un par XTR jau nav melots :))[/quote]

Garmins ir uz rāmja… o_O

Sen sen atpakaļ braucot razģelas ar grupas velo es arī liku velodatoru uz rāmja. Normāla prakse. Uz MTB gan tā nedara.

MTB-O gan liek uz rāmja, lai planšete neaizsedz.

Labais 2016.gada Scott Scale :)
Pēc XT aprīkojuma un karbona rāmja jāspriež, ka vismaz Scale 910 līmenī.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bxhmcd.html

Vai tiešām tas varētu būt kāds ķīniešu pakaļ darinājums, jo tādas ģeometrijas rāmi neatrodu parakņājoties arī vēstures arhīvos?
Un kāds par šo samaksās 1500eur un atlikušo dzīvi dzīvos laimīgs :)