ss.lv

Skott Skale ar Bontrager aplocēm :)

Krāsojums rāmim kā 2013 gada Scale 930, pārējais kaut kāds konstruktors.

Kapec tad pats nebrauc https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/spare-parts-and-accessories/frames/bdleki.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bldedd.html?0.9871760767877757

Turpinām izvirtību tēmu :D

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/fogbf.html

svars 7.3 kg… ok :D

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bxmbho.html

[quote=AlekssM]svars 7.3 kg… ok :D

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bxmbho.html[/quote]
американский велосипед только из германии

Kas šitam par vainu? Haibike - normāls mid-range vācu bends.
http://haibike.de

[quote=marsh]Turpinām izvirtību tēmu :D

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/fogbf.html[/quote]
Ja es nemaldos tas ir Vitālija Kodnilova TT tačka. Par kādu izvirtību iet runa? Krāsa?

Izvirtība tāda, ka marsh ieliktajā linkā uz to laiku bija cits velo un ss.lv “rejūzo” vienus un tos pašus urļus.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bxeign.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/gpfkp.html

žēl cilvēka kurš kopā 1900 eur atdevis :D

Tā paiet tā pasaules godība…
Pirms 11 gadiem bija dārgākais Giant modelis, tagad nīkst kopā ar citām šaubīgas izcelsmes precēm lombardā:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jfxef.html

[quote=Skotu amerikānis]Tā paiet tā pasaules godība…
Pirms 11 gadiem bija dārgākais Giant modelis, tagad nīkst kopā ar citām šaubīgas izcelsmes precēm lombardā:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jfxef.html[/quote]

Oo, pieci vienādi Gianti, var piemeklēt rāmja izmēru:D Diez, visi pieci vienādi pabraukti? Bet no sludinājuma teksta īsti nevar saprast, pieci vai varbūt tikai četri?