Tā tik ir pērle un cipars par to rumaku!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdiecm.html
Šoseja. 4kg. 350Ls
jāzvana un jāpiedāvā dīls par katru 1kg pluss 100Ls mīnuss, piemaksās :)
Kārtējā pērle no ss.lv
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jbjxh.html
Pārpircēju ātrums un muļķība:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdfpcd.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/hmfop.html
http://www.ss.lv/lv/transport/bycycles/highway-sports/
Kruta! Dažs labs uz muļķi ķerot vēlas ātri un neko uzvārīt palielu $$$!
tikko sakontaktēju jauno pārdevēju!
čalis nesaprot no velo neko! nemācēja neko pastāstīt. teica tikai, ka draugi nepareizu cenu ielikuši un velo esot maz braucis :D pateicu paldies un novēlēju jauku braukšanu.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jxmme.html
XT un XTR komplektācija, pēc skata vienīgais, kas no xtr ir uzlikt ir rotori :D
Nu beidz, rāmja sargs arī ir XTR.
:)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/bmx/efcxj.html
Sēdeklis izskatas ērts :D
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/fjfmp.html
Smieklīgs teksts.
[quote=oskars]http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/fjfmp.html
Smieklīgs teksts.[/quote]
Forši falšie bremžu diski. :D
ar ko tieši “falšie” ?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bxegpk.html 1972. alumīnija oriģinālrāmis!
Labs!!! :D:D
Ko tauta saka par sadu piedavajumu? Vai man vienam liekas loti leti, tie rati vien ja ir tadi ka rakstits ir latus 500 verti?
http://m.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdmclc.html
aizmugurē mīkstais tapēc tik lēti :D
Bet nu ja ņem par atskaites punktu neseno piedāvājumu te uz Orbea Orca par 2.5K Ls, tad tiešām žīdīgs piedāvājums :)
[quote=eBiker]Ko tauta saka par sadu piedavajumu? Vai man vienam liekas loti leti, tie rati vien ja ir tadi ka rakstits ir latus 500 verti?
http://m.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdmclc.html[/quote]
Manuprāt lietota riteņa adekvāta cena. Kompletācija laba, bet ja ritenis būtu “kā jauns”, diez vai šāda cena būtu :)
izskatās ķēde kritusi, rāmis saskrāpēts, kompaktklaņi, nav skaidrs kas ar ratiem (vai uzsists), stūres lenta nejēgā netīra/nolietota, lētākā grupa…
nedaudz naudas pieliekot var paņem jaunu skotiņa foilu. Ok, nebūs DA rati, bet toties viss jauns/smuks/ātrs/brendots