ss.lv

Man ir aizdomas ka jamais sver tik pat cik mans darba , mtb , radiātors …

Tas tāds wannabe šosejnieks :lol, gripshift uz šosejnieka ROFL!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jxfjx.html

Man ir aizdomas ka jamais sver tik pat cik mans darba , mtb , radiātors …[/quote]

Viņam ir divdaļīgā šosejas stūre. pilnīgs LOL!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/jeoog.html

dark knight

Ahahaha! Izlasīju pilno tekstu krievu valodā…

dark knight[/quote]
Za to kakije tormoza šikarnije :D

Laikam kāds kautko tiešām spēcīgu ir pīpējis!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/obfde.html

Šā eksemplāra īpašnieks točno pārpīpējies!

omg wtf?? :D

Atjautīgi! nez kā tas funkcionē, un vēl kaprona rāmis, ou, laps darījums;D

šosejas ručkas maksā 10x, kas jums nepatīk? :D

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bxifom.html
manitou vai DT swiss? :D

Es gaidu, kad kāds tirgos ar beņķi zem rāmja un stūri pakaļgalā

izcila rāmja ģeometrija :) http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/city/odpke.html

Manā bērnībā laukos tantēm bija tādas ģeometrijas rāmji. Tikai šie rāmji nāca ar parasto stūri, kas noliekta uz atpakaļ. Šis asprātis, uzliekot auna ragu stūri, izvirza lielas prasības pret braucēja augumu:)

beidziet apšaubīt pilsoņa kompetenci un nejauciet bilde esoso velo ar kadreiz bedigi slaveno ukraina :) no bildes tachu var saprast, ka tas ir ists braucamais! viņš noteikti zin ko runa, kā ne kā šis nav pirmais projekts http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/city/bdjgjh.html

Manā bērnībā laukos tantēm bija tādas ģeometrijas rāmji. Tikai šie rāmji nāca ar parasto stūri, kas noliekta uz atpakaļ. Šis asprātis, uzliekot auna ragu stūri, izvirza lielas prasības pret braucēja augumu:)[/quote]

Ja nemaldos, tad ar šo rāmi ir istādīts stabā vai kur citur - priekšpuse saliekta. Varbūt arī maldos, nezinu. Saku tāpēc, ka pats reiz biju iestādījis krievnieku stabā un rāmis bija vēl līkāks. Izskatījās nenormāli kruta, taču ritenis tika izmests. Tagad žēl, ar to [kropli] būtu stilojis pa Rīgu kā lielais :D

http://www.ss.lv/msg/ru/transport/bycycles/highway-sports/ibkbl.html