ss.lv

[quote=adix][quote=eBiker]Ko tauta saka par sadu piedavajumu? Vai man vienam liekas loti leti, tie rati vien ja ir tadi ka rakstits ir latus 500 verti?
http://m.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdmclc.html[/quote]
Manuprāt lietota riteņa adekvāta cena. Kompletācija laba, bet ja ritenis būtu “kā jauns”, diez vai šāda cena būtu :)[/quote]
aizmugurē šķiet nav red slēdzis, turistu kļani, kasete arī nav no red, ja kļūda labojam, bet jauns ir jauns,kam ir garantija un izcelsme!

ar ko tieši “falšie” ?[/quote]

Trumuļu (loka) bremze. Diskiem bremžu supportu nav.

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/classical-ordinary/nlkog.html

ē 69-er par 45LVL. izskatās, kā čīnas carbons:D

vērtīgs pasākums, cik to spieķu tur ir daudz …

Yopcik, 70 spieķi? Kur tādus ratus var nopirkt? :D

man pazinja pats spiekjo taadus… :) izskataas super… protams ne jau sportam :D

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/efmon.html lietie diski, nav lietots:D

Johaidī, šitie ļitaki vispā rauj jumtu nost:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/fbbhp.html

Tas BMW riktīgi smuks.
Tikko sagribējās tādu;)

that’s cooooool… iespārda reāli :)

Gada labākais piedāvājums?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/bmx/jnxlf.html

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bgggnm.html

Sēdekļa stute un klaņi no kaut kā smagāka, bet ja tos nomaina velosipēds sasniedz ideālo svaru. Šobrīd svars aptuveni 4 kg.

Katra pirksta celtspēja 2kg

Vajag sarunāt nosvērt uz vietas un par katru extra kg 100 lati no cenas nost. Tiksim pie bezmaksas šosejnieka.

un 100 latus vēl piemaksās…

nee par katru lieko kg viens pirksts nost )

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/spare-parts-and-accessories/handle-bars/bdidxd.html

omfg, cik zemu vēl var iet…

redzēju kā kungs cītīgi gaidīja Kevu pie telts pēc finiša ;) vēl līdzi bija baltā stūre

http://www.ss.lv/msg/ru/transport/bycycles/highway-sports/bdpefh.html

Šitas ir labs piedāvājums, jābrauc pakaļ!