Spams forumā.

A kas šos ++ piešķira? Kāds varbūt zina, kā ar lietotāju grey sakontatkēties?

Grey vairs nav foruma īpašnieks

Sametamies jaunam formam, noteikti te kāds datorists atradīsies :D

Jā, tikai kas notiks ar esošajiem datiem - lietotājiem un vecajām tēmām? Ja būs pilnīgi no nulles, cik tad daudzi tur būs gatavi piereģistrēties un migrēt? Un cik vēl daudzi no esošajiem lietotājiem nemaz nenojautīs par jaunā foruma eksistenci?

Runājot par pagaidu risinājumu:
tieši cik grūti ir iecelt par adminiem 5 aktīvus lietotājus ar gana labu reputāciju forumā? (Ar tiesībām izdzēst spama profilus)

efektīvs risinājums ir pavisam vienkāršs, servera konfigā ieliek blaclistā krievijas, āzijas un tamlīdzīgas miskates ip adreses un spams samazinās par 99%, atlikušo 1% var ar roku izdzēst.

Skarbi…
Bet gribētos zināt ar kuru galu domāja, kad pieņēma lēmumu forumam izmantot platformu, ko izstrādāja savā brīvajā laikā 1!!! cilvēks? Laikam visvieglāk bija uzinstalēt :D

Iepriekšējai versijai nebija ne vainas… funkcionāli pārejot nekas acīmredzams lietotājiem netika iegūts (avatari?), bet zaudēts kalendārs, skatījumu skaitītājs un visādi citi nieki.

Ja lietotājs DZ zin, kurš ir jaunais īpašnieks, tad dod viņam ziņu, lai beidzot ieskatās šeit.

Ja kāds ir gatavs iesaistīties kā admins, tad varu uzbliezt jaunu forumu uz labākas platformas ar jaunu domēnu, balstītu uz lietotāju idejām ( jaunas kategorijas, vieglāka foto pievienošana, tīkamāks dizains utt. ) …

Principā pāris vakaru jautājums.

Forumu vajag, jo Facebook grupas smird pa gabalu un ir galīgi garām kā informācijas apmaiņas veids, bet der tikai kā miskaste, kur izgāzt emocijas.
Tomēr šāda dalīšanās (pāriešana uz jaunu adresi) parasti nebeidzas labi, iznīkst abas vietas. Vajadzētu izdomāt, kā palikt pie tā paša xc.lv un pēc iespējas saglabāt vecās tēmas.

Šī foruma spēks ir gadu laikā uzkrātajās zināšanās. Ja būtu iespējams pārnest visus ierakstus (izņemot varbūt Sludinājumu sadaļu) uz jaunu forumu, tad ok. Tehniski tas principā ir iespējams.
Bet veidot jaunu forumu no 0, bez vecajiem ierakstiem, nu nez…

Migrēšana uz citu adresi pie laba nenovedīs :)

neko jaunu būvēt nevajag, vajag šeit visu pielabot un viss darbosies ļoti skaisti

Ja kāds reāli izskata variantus migrēšanai uz citu vidi, tad der apskatīt https://www.discourse.org/
Esošo datu migrēšana ir iespējama, bet var būt laikietilpīga.

Kalendāra sadaļai no foruma sistēmas bija atkarīga tikai lietotāju autorizācija.

xc.lv domēnu saglabāt varēs tikai ar domēna īpašnieka piekrišanu, lai nu kurš tas būtu.

SPAM is back again - driz laikam shis forums nomirs dabiigaa naavee ja neviens neko nedaris… Ir iespeejam kaadam pamatkodaa pievienot funkciju kaa checkbox ka neesmu robots vai ievadit ciparus no bildes kad submitee postu?

Aizdoma, ka šī vietne ir palikusi bez saimnieka, tik jābrīnās, ka domēns vēl ir dzīvs joprojām.

Saimnieki ir, bet bez lielas intereses.
Foruma vērtība ir kopiena, ka te nāk. Mazliet arī vēsturiskie ieraksti. Un protams, arī elegants divu burtu domēnvārds.
Ja kāds radītu jaunas mājas kopienai, jautājums ir, vai tā tur pārceltos. Jākonkurē ar Facebook grupām.

pieļauju, ka neviens nekur nereģistrējas, bet gan tiek izmantota kaut kāda esoša ievainojamība un te ieraksti tiek iemesti pa taisno datubāzē.

gan jau ka security patchi jāsaliek un tā.

Bet tie šķībacaino boti arī kā redzams mācās jo nu jau mūsu valodā drukā :o

Anderson, nopērc beidzot autovadītāja apliecību, varbūt spams pazudīs :D