Mildronāta lietošana

Vai kāds lieto mildronātu? Kādiem mērķiem, kāds efekts? Manā redzes loka tas nokļuva pēc ieteikuma lietot kalnos, kur retināts gaiss.
tagad lasīju esot radīts 40x efektīvāks līdzeklis
http://www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/mistika/article.php?id=612378

Efedrīns esot labāks.

[quote=onkulis]Vai kāds lieto mildronātu? Kādiem mērķiem, kāds efekts? Manā redzes loka tas nokļuva pēc ieteikuma lietot kalnos, kur retināts gaiss.
tagad lasīju esot radīts 40x efektīvāks līdzeklis
http://www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/mistika/article.php?id=612378[/quote]
Lietoju. Parasti 3-4 kursus gadā (pa mēnesim). Nevaru apstiprināt, ka ir izteikta efektivitāte, tomēr uzskatu, ka organismam tas dod savu labumu. Preperātu iesaka lietot cilvēkiem paaugstinātas fiziskās slodzes apstākļos, kā rezultātā mildronāts palīdz ar skābekļa apgādi, uzlabo vielmaiņu un asinsriti. Iesaka lietot arī atveseļošanās periodā pēc fiziskām pārslodzēm. Domāju, ka esam šai kategorijā un periodiski padzert to, par skādi jau nenāks.

Mildronāts šķiet tāds mistisks produkts. Esmu šo to lasījis, un parasti rakstītais ir tieši tāds kā 4444 rakstīja - iesaka lietot, uzlabo, veic, un tamlīdzīgi aptuveni izteikumi, par kuriem nevienu tiesā nedos. Lietošanas scenāriju daudz, tomēr nopietnus zinātniskus faktus par mildronātu neesmu redzējis.
Man ir radies iespaids, ka šo produktu lielā mērā tirgo uz tautiešu sentimenta rēķina pret vietējo produktu. Tāpat kā jebkura zāļu tēja - kaut ko veicina, kaut ko uzlabo, kaut ko stiprina. Aptuveni.

Būtu interesanti, ja kāds zinātājs uzrakstītu kādus faktus. Pēc apraksta tiešām - tas ko treniņos vajadzētu. bet vai tā tiešām ir?

Man kādreiz pēc pārbaudēm mildronātu ieteica sporta ārsts, tikai neatceros kāds tam īsti bija iemesls, tajā laikā tas īpaši neinteresēja. Cik zinu tad ir sportisti kas lieto šo preperātu, bec cik tas palīdz, nezinu. Pats esmu lietojis, bet kādas īpašas pārmaiņas nēsmu jutis.

Draudzene lieto, kad stradiņos nedēļa jāuzraksta 10 kopsavilkumi.
Efekta nav, Marksa “Kapitālu” tāpat lasīju es :D

Cik es zinu tad mildronāts ir veiksmīgākais Grindex produkts, kuru pārdod uz daudzām valstīm, par ārstniecisko efektu precīzi nezinu, bet zinu ka bumbu sporta veida komandas patērē ievērojamos daudzumos. Ir forumā vismaz viens dalībnieks kas strādā Grindexā, varbūt var kaut ko pastāstīt, gan jau ārsti arī ir labi infosrmēti.

Par pētījumu rezultātiem noteikti zin tikai cilvēki kas no tām lietām saprot daudz vairāk nekā mēs šeit,bet par pašu Mildronātu.
Ja nekļūdos 1988-1989 vēl kad bija Organiskās sintēzes institūts(palabojiet ja neprecīzs nosaukums),kurā zinātnieki bija radījuši jaunu produktu kuru vajadzēja arī pārbaudīt praksē.Zinu ka Latvijas izlases braucēji Mildronātu lietoja un viņiem regulari tika veiktas gan asins pārbaudes gan testi bija jābrauc,nepateikšu kuru sporta veidu sportisti vēl piedalījās,bet bija arī citi sporta veidi.Ja nekļūdos pēc 1gada pētījumiem Mildronāts nonāca tirgū.
Tā kā komentārā pieminētās muļķibas par sentimentu šķiet ir liekas.
To lieto un ir lietojuši praksti visi LV izlases riteņbraucēji,pats arī esmu lietojis regulāri.Bijušās PSRS teritorijas sportisti kas brauc ProTour komandās arī Mildronātu lieto,secinājumus izdariet paši.

bobslejisti

sporta avīzes intervija ar Zinti Ekmani.

Anda un Sise Polijā arī laikam :D

vai tad pats netā nevari paskatīties? ;)
te no Grindex:
Mildronāts® ir AS «Grindeks» vispieprasītākais oriģinālprodukts, sirds un asinsvadu līdzekļu grupas vadošais medikaments.
Sava unikālā iedarbības mehānisma dēļ Mildronāts®, atkarībā no ordinētās devas, tiek plaši lietots gan kā recepšu medikaments dažādu sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā, gan darbaspēju paaugstināšanai veseliem cilvēkiem pie fiziskām un garīgām pārslodzēm un atveseļošanās periodā.
Mildronāts® ir metaboliskas iedarbības antiišēmisks līdzeklis:
Aizsargā šūnas no išēmiskiem bojājumiem slimniekiem ar stenokardiju, hronisku sirds mazspēju, smadzeņu asinsrites traucējumiem.
Uzlabo fiziskās slodzes toleranci un intelektuālo funkciju išēmijas gadījumā un veseliem cilvēkiem.

pati Mildronātu vairs nelietoju, bet no pieredzes - tas varētu būt noderīgs treniņu/ sagatavošanās procesā, ne sacensību laikā. ar M kuņģītī pie pulsa 160 nāk tāda miršana it kā būtu jau 190, laikam neļauj sirdij pārcensties.
agrāk bija atsevišķa mājas lapa Mildronātam (Baltais pareizi ielicis bildi, mājas lapas adrese bija mums uz BCh formām), tur bija forums. un tajā ārtst atbildējis, ka pirms sacensībām (bija runa par futbolu) neiesaka lietot Mildronātu, jo tas piesaista papildu skābekli smadzenēm un tā rezultātā var ciests koordinācija.

vairāk pameklē Googl utjp.

Ja nevari atļauties būt īsts ripu ēdējas, tad vismaz Mildronātu kapā iekšā :D

Uzskatu, ka jebkura sintētiska viela organismā sportistam un jebkuram citam cilvēkam nav vajadzīga. Nevajag mānīt organismu. Tā mākslīgā veidā dod spēku izturēt slodzi, bet “apakšā” parok lielu bedri, kuru izjutīsi pēc vairākiem gadiem. Vajag darīt tik cik ķermenis spēj izdarīt. Jāpraktizē citas lietas, lai paaugstinātu iztrību nevis jārij ripas. Pārtikas dažādība un pareiza kombinācija, lai dabīgā ceļā atjaunotu un vairotu spēku.

Varbūt kāds var izstāstīt arī par nandrolona un eretropetīna iedarbību :))

varbūt par lizergīnskābes dietilamīda iedarbību arī? nevajag jau uzreiz vitamīnus ar amfetamīniem vienā maisā bāzt…

Vismaz divi foruma dalībnieki strādā Grindexā :)

lietoju. pēc gripas ieteica palietot un arī tad, ja ir liela slodze.

Dzirdets, ka Mildronātā ir nelielos daudzumos raķešu degviela, tas varētu izskaidrot efektu ;)
Neesmu gan mēģinājis, bet pēc apraksta spriežot treniņos noteikti varētu palidzēt. Tik jauzmanās lai kontrole neuzķer, diez vai tur viss iekšā ir balts, pūkais un sportā atļauts.

Nekad dzīvē Mildronātu neesmu lietojis, bet tagad zināšu- ja citu labāku ripu nav, tad der arī šīs :))

mildronats bernu spelites :D 100 punkti te ir dalja kas shemo ka tik iedzerot kadu shaibinju uzlabot savu rez seba :D teikshu ta ka nevajag tam teret 3.40LVL bet iztere piem 30LVL un noperc tiesham vielu kas iepers ta ka kaja griezisies labi :D
P.S. vainigs ir tikai tad kad piekjer :D

es varbūt dumš, bet es te neredzu loģisko saikni, kā no vairāk skābekļa smadzenēm izriet “var ciest koordinācija”. piesaista vairāk skābekli smadzenēm, jā, un…? mazāk skābekļa tiek tai smadzeņu daļai, kas atbildīga par koordināciju, vai mazāk skābekļa tiek muskuļiem, vai kā?