Vai ir Rīgā kāda vieta kur var aizvest riteni (MTB) un kāds var noteikt vai jaudas mērītājs (vienpusējs uz klaņa) rāda pareizi un “pa tēmu”. Šeit pat nav jautājums par kļūdas procentiem kuri izsakāmi nulle komats bet vispār, “in general”?
Visvienkāršākais laikam būtu sarunāt kādu ar Garmin Vector / Favero Assioma pedāļiem vai Powertap ratu un salīdzināt rādījumus pie 100, 200, 400W.
Jā, šis ienāca prātā, un ja nebūs citu variantu tad tiks darīts. Bet vnk ja manas aizdomas apstiprināsies un viņš rāda garām tad būs diskusija (vismaz mēģinājums) ar piegādātāju un …. nu tāpēc prasu varbūt kādos servisos kaut kas pieejams …
A kas liek domāt, ka rāda nepareizi?
Es protams neesmu spēcīgs braucējs, bet švaki vai Siguldas SEB maximāli uzrādītā jauda ir mazāka kā Garkalnes Filter vidējā uz šosejas velo (cits mērītājs, arī uz klaņa). Man ir klusas aizdomas ka programma nepareiza, jo Garminā viņš rāda Left/right balance (protams 100/0) un varbūt ka nereizina ar 2 kā vajadzētu būt vienpusēja mērītāja gadījumā … tikai domas …
100% droši to var darīt LOV laboratorijā, veicot testu.
https://www.lov.lv/sporta-medicina/laboratorija
Tik primāri tiksi testēts Tu pats un papildus būs precīzi jaudas dati, kurus varēsi salīdzināt ar sava klaņa datiem.
Ir pašam jāsazvana un jārezervē laiks. Maksas pasākums. 1x gadā iesaku.
nevar uzlikt uz direct drive velo trenežiera un tādējādi salīdzināt datus?
Ja jaudas mērītājs klanī ir tikai uz kreisās kājas tad savādāk kā 100/0 arī nevarētu būt, jo nav labās kājas rādījuma.
Jaudas starp diviem jaudas mērītājiem, lai arī var salīdzināt, bet baigi to darīt nevajadzētu. Un vēl vairāk to nevajadzētu darīt dažādās disciplīnās, jo tās tiešām var dramatiski atšķirties, atšķirībā no “user input”
Tas ko var darīt:
- pārliecināties vai kalibrācijas vienība ir (gandrīz) vienāda katru reizi
- vai PM redz temperatūru, ja tam ir tāda funkcija. Ja tādas funkcija nav tad arī tas varētu būt par iemeslu atšķirīgiem rādijumiem
- ir vērts papētīt tuvāk jaudas failu, vai tajā nav power dropu, kas ir ļoti sistemātiski sastopams vienā diezgan poulāra ražotāja produktā, kār arī vai nav ilgstoši neadekvāti augsti jaudas cipari. Ja jauda šķiet par mazu, tad power dropi varētu būt tas kas to izraisa.
- labākais būtu tomēr apvienot šī jaudas mērītāja lasījumus ar kāda cita uz viena velo. Manā pieredzē SRM ar Stages vienā no gadījumiem bija atškirība bija pat 70w. Tāpēc gadās dažādi.
Maksājiet naudu par iekārtām kuru rādījumi nav jāapšauba ;)
[quote=19]
(…) ir vērts papētīt tuvāk jaudas failu, vai tajā nav power dropu, kas ir ļoti sistemātiski sastopams vienā diezgan poulāra ražotāja produktā, (…)
Maksājiet naudu par iekārtām kuru rādījumi nav jāapšauba ;)[/quote]
Manuprāt ne viens vien velo entuziasts, kas nākotnē plāno sagādāt sev jaudas mērītāju, priecātos par konkrētiem vārdiem.
Pēc Tavas pieredzes - kuriem vārdiem var ticēt un uz kuriem labāk neskatīties?
Paldies par atbildēm, jā vislabākais ir pirkt pārbaudītas vērtības, bet es nesūdzos, tas bija mans lēmums. Laikam azarts :) Jāsaprot tikai ko ar šo var vai nevar darīt, varbūt nebūs tik slikti kā liekas.
- kalibrāciju uz Edge 520 rāda 200, patstāvīgi (nu labi, ir viņš man 2 nedēļas), otram (cits ražotājs) uz šoseju ir 0 ±2, ražotājs teica ka tā tam jābūt
- grūti pateikt kas PM ir par funcijām, viņam nav Bluetooth savienojuma, tikai ANT+
-mans nemāk pētīt failu, griezīšos pie gudrākiem cilvēkiem
-man nav direct drive, bet ir Elite Power Smart+, uzlikšu uz tā laba doma, šosejniekam plus mīnus sakrita pa lielam
nu es viņiem neko neemsu parādā, par šo iet runa https://www.avio.mobi/powermeter-cycling/#powersense
Man arī šis jautājums joprojām ir aktuāls saistībā ar Stages gen3 klani.Nu nekā nepamet sajūta,ka klanis melo.Labprāt to pārbaudītu uzticamā veidā
nu tak apskaties jaudas grafiku kaut vai stravā vai garmin connect. protams labāk to ir darīt iekš training peaks vai WKO, bet pirmajos divos jau arī redzēsi, vai ir neadekvāti spaiki vai arī signāls pazūd, kau arī tiek mīts.
Ar trenažieri saalīdzzināt nevajadzētu, labāk normālu jaudas mērītāju.
Un nav Quarq vai power2max tik traki dārgāki, lai būtu jāņiem tie kreisās kājas brīnumi.
ar jaudas mērītājiem ir tā, ka visi viņi melo. svarīgi lai rezultāts ir konsistents pret sevi starp braucieniem. mani abi stages gen2 rāda par apmēram 10% mazāk kā LOV un tacx neo, bet rāda tā vienmēr, kas ir pats svarīgākais. vasarā izmantoju stages rādījumus, ziemā tacx. priekš treniņiem man vajag tikai relatīvu mērījumu, ja tas ir konsistents, tam nav jābūt precīzam. pilnīgi vienalga ftp ir 240 vai 260w, ja to pašu rezultātu dabū katru reizi.
[quote=436][quote=Pekse]
-mans nemāk pētīt failu, griezīšos pie gudrākiem cilvēkiem
[/quote]
nu tak apskaties jaudas grafiku kaut vai stravā vai garmin connect. protams labāk to ir darīt iekš training peaks vai WKO, bet pirmajos divos jau arī redzēsi, vai ir neadekvāti spaiki vai arī signāls pazūd, kau arī tiek mīts.
Ar trenažieri saalīdzzināt nevajadzētu, labāk normālu jaudas mērītāju.
Un nav Quarq vai power2max tik traki dārgāki, lai būtu jāņiem tie kreisās kājas brīnumi.[/quote]
Jaudas grafiku skatījos gan Garmin gan Strava, ja tas ir tik vienkārši tad pārāvumu nav, bet vai tad Connect nekompensētu uz grafiku? Garmins arī nebļaustījās ka met ārā
Es nesalīdzinu ar trenažieri bet ar otru mērītāju izmantojot trenažieri
Nav dārgāki? Tiešām? Quarks 3x un Power2Mac 2.5x pat ja izdotos atrast uz 2x sistēmu. Un par 20W atšķirību es ausi nekustinātu. Nu nav svarīgi tagad vai vajadzēja to vai šito, pēc kara visi gudri arī es :) kaut gan labprāt pieņemu idejas ko tad labāk nākotnei jo šis variants laikam nebūs dzīvotājs un kādu varbūt atturēs no šāda soļa.
varbūt autors var pateikt, kas tas ir par jaudas mērītāju. Varbūt opats no sevis viss atrisinās?
Ui, nepamanīju,ka jau uzrakstīts.
Ja vēl ir tāda iespēja, es veikli sūtītu atpakaļ un prasītu naudu atpakaļ
https://www.avio.mobi/delivery-and-returns/
30 DAY NO RISK RETURNS
Ja palasās šo,
https://forum.trainerroad.com/t/avio-powersense-powermeter-owner-first-impression/5905/102
izklausās diezgan bezcerīgi - tur daudzi veikuši šādus salīdzinājumus ar zināmiem jaudas mērītājiem. Ir pamatīgas problēmas ar temperatūras komepnsāciju un jaudas rādītāju izmaiņām viena brauciena laikā u.t.t.
Un , BTW, kas par ražotāju ir tam, kas ir uz šosejas velo?
Jā izskatās bezcerīgi un es arī padomāju par atgriešanu … bet es neizlasīju vēl tos noteiktumus jo viņš jau tagad skaitās tā kā lietots, jo bijis virsū vismaz kreisais klanis… jāizlasa. 30 dienas vēl nav … rosīšos.
Uz šosejnieka arī ir maz zināms brends INPEAK no Polijas (inpeak.pl), bet to pirku caur DE veikalu (powermeters.de) un tas iedvesa zināmu uzticību un es patiešām nesūdzos, strādā labi un mēra ticami. Laikam labākais variants ir atgriezt Angļiem to brīnumu un aizsūtīt PL lai pielīmē savu uz MTB klaņa un būs abi vienādi, un pat ja neprecīzi pret absolūto taisnību tad vienādi savā starpā.

