Nedēļas nogalē AlphaBaltic/Unitymarathons.com izcili rezultāti

Avatar

By maratoni_soseja 24.04.2012 16:42:37

Local.Auth · 29 comments

21. un 22. aprīlī Sāremā norisinājās divu dienu sacensības Audi Weekend 2012, kurās Alpha Baltic/Unitymarathons.com komanda uzrādīja izcilu sniegumu gan grupas, gan kritērija braucienā. Tāpat Ventspilī MTB TREK maratona 1. posma 50 km distancē un Norvēģijas sacensībās Ulstein Nordea Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas pārstāvji izcīnīja pirmās vietu.

21. aprīlī Sāremā norisinājās kritērija brauciens, kurā pirmo vietu izcīnīja Alpha Baltic/Unitymarathons.com pārstāvis Erki Putseps, iegūstot 35 punktus. Tuvākais sekotājs Mihkels Raims no Putsepa atpalika par sešpadsmit punktiem.

Pirmajos divdesmit divos apļos Erki Putseps noturējās priekšgalā. Tikai pēdējos piecos apļos, kad bija skaidrs, ka viņu neviens nevar apsteigt, viņš palīdzēja savam komandas biedram Mārim Bogdanovičam iegūst augstāku pozīciju.

Erki Putseps pēc sacensībām norāda: „Man ir ļoti svarīgs komandas darbs, tādēļ, kad vien ir iespēja, tad es palīdzu saviem komandas biedriem. Pēc šīm sacensībām es sapratu, ka divu mēnešu treniņi ir bijuši tā vērti un esmu labā fiziskā formā. Mans nākamais mērķis ir būt TOP trijniekā Himmerland Rundt UCI 1.2  sacensībās Dānijā, ceru, ka tas izdosies.”

Augstajā sestajā vietā ar astoņiem punktiem ierindojās Māris Bogdanovičš. Kopumā kritērija brauciens bija diezgan spraigs ar vidējo ātrumu 39,86 km/h.
Savukārt 22. aprīlī norisinājās 75 km garais grupas brauciens Audi Saaremaa GP, kur labāko rezultātu no AlphaBaltic/Unitymarathons.com komandas uzrādīja Māris Bogdanovičs, iegūstot trešo vietu. Šīs sacensības noslēdzas ar lielu grupas finišu.

Tāpat nedēļas nogalē norisinājās MTB TREK maratona 1. posms Ventspilī. 50 km distancē pirmo vietu izcīnīja Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas pārstāvis Matīss Preimanis ar rezultātu divas stundas, 14 minūtes un 25 sekundes.

Savukārt Norvēģijā Ulstein Nordea sacensībās, kurās startēja 153 riteņbraucēji, Norvēģijā pirmo vietu izcīnīja Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas pārstāvis Ola Inge Drøpping.

28. aprīlī Alpha Baltic/Unitymarathons.com komanda piedalīsies Meldgaardløbet Rødekro CC  sacensībās Dānijā, bet 29. aprīlī Himmerland Rundt UCI 1.2  sacensībās Dānijā un  25 Main-Spessart-Rundfahrt sacensībās Vācijā.