Sveiki, kāds vad pateikt kas tas ir par joku, kad gravel velosipedam velos nomainit riepas apvaklu, tad nevaru tiesi precizi viņu uzlikt , mtb velosipedam nebija tadas problemas.
- es iepumpeju gaisu tad izlaižu tad atkal pumpeju ar ceeibu kad riepas apvakts nostasies precizi virsu, bet nekā
Ar roku nevar ielicīt kad jau piepūsta ne līdz galam? Ar max pieļaujamo spiedienu nelec vietā? Lenta nav šķībi uztīta? Var ieziepēt malas lai slīd…
1 Like
Paņem ar pirkstu vai švammīti gar abām malām iesmērē roku mazgāšanas želeju, kaut šampūnu. Tas daudz labāk palīdzēs bortiem ieslīdēt vietā. Tālāk kārtīgi piepumpē, loci sāniski ar rokām, lai lien ārā. Vai pēdējais salmiņš - skrūvspīlēs riepa, bet lai nesačakarē aploci un loci, lai lien ārā. (bija man tādas šosejas riepas, viss šitas bija jādara :o )
1 Like
Paldies liels , ņemšu vērā
Bija tads ieteikums vispirms nedaudz pabraukt ar pusuzpumpetu riepu tad pilniba uzpumpet. Iesezoties pareizi!