Ļoti atvainojos ja līdzīga tēma ir bijusi, bet atradis atbildes uz sevis interesējošiem jautājumiem neēsmu.
Tātad maniem 520 pedāļiem pēc 2 sezonām, un vairākām sacensībām, parādijās nepatīkams krakšķis plus minimāla lufte, gribēju lai kāds iesaka kur man varētu veikt kvalitatīvu apkopi, bet par saprātīgām cenām?! Lai nesanāk samaksāt vairāk par pasu pedāļu vērtību, jeb tomēr ir laiks sākt skatīties uz jauniem pedāļiem?!
Varbū kāds pats taisa apkopes, cik tas ir sarežģīti, bez shimano tūļa?
Baidos, ka baigi nerentabls pasākums būs tā labošana, ja nu vienīgi kāds to dara tiešām baigi lēti :(
Tepat LV veikalos nedaudz virs 20Ls manīti.
3Ls ir pedaalju apkope/remonts. :)
Super, braukšu ciemos! :)
Pierakstīšu blociņā! ;)
nekas pārāk sarežģīts.
http://www.youtube.com/watch?v=OXfrmkOTicM
Es iztiku bez tūļa, pāris reizes aptinot to platmasu ar ar vecu kameru un pēc tam saņem ar parastām plaķenēm.
Lūk arī toolis pedāļu izjaukšanai http://veloatlaides.lv/lv/atslgas/4256736-shimano-tl-pd40-pedu-atslga.html
Par tiem pašiem M520 pedāļiem.
Eksperimentējot, skrūvējot stiprumu/vājumu, būšu aprāvis skrūvītei galvu :( daudz maz varētu samierināties, bet pozīcijā kādā palika noregulēts, nav iespējams ieklipsēties.
Vai ir pieejamas kādas rezerves daļas šiem pedāļiem?
Jautājums par pedāļu agoniju.Jautājums tāds - kas notiek,kad pienāk galīgs exitus letalis,un galvenais,vai pedālis var noķīlēt? Tātad,jautājums vairs nav par apkopi,bet cik ilgi vispār drīkst ar tādu braukt.
Kā ļoti nerūpīgs braucējs par apkopēm pat nebiju iedomājies līdz brīdim,kad parādījās “gurkstoņa”.Esmu pāris gados nojājis SPD-520 tik tālu,ka vienu no tiem nevaru pat atvērt ar visādiem instrumentiem.Kreiso vaļā dabūju,skats bēdīgs,smēri ieziedu.Skaņas nav,bet jūtu labajā pēdā,ka pedālis saka “ar labu nakti”.Tieši to arī neiznīcinot nevar dabūt vaļā.
Jauni pedāļi jau pasūtīti.
Nez, man ir pāris 520-tie pedāļi, kurus arī nevar atskrūvēt, vienam vispār iekša staigā par centimetru (nevis lufte, bet iekšā-ārā). Klakšķ pa visu kvartālu, bet braucu vēl. Droši vien pēc pāris mēnešiem varēsi lasīt turpinājumu ziņu virsrakstos :)
Nu lūk - nepagāja ne 3 nedēļas un līdz ziņu virsrakstiem nebija tālu. Patiesībā ļoti noveicās ar apstākļiem, kādos tas pedālis atdalījās. Tas varēja notikt arī pāris minūtes agrāk, kad minos kājās:
Ir diezgan stulbi riskēt ar savu veselību, zinot, ka velo nav tehniskā kārtībā, ne?[quote=averza]Nu lūk - nepagāja ne 3 nedēļas un līdz ziņu virsrakstiem nebija tālu. Patiesībā ļoti noveicās ar apstākļiem, kādos tas pedālis atdalījās. Tas varēja notikt arī pāris minūtes agrāk, kad minos kājās:
http://www.bildites.lv/images/dfdpzpfex15jarlv91v1.jpg[/quote]
Tāpēc jau arī uzrakstīju, lai vismaz citi tā nedara :)
Skaidrs.
Beigās nenoķīlē,bet nomaucas gan. :) Labi,ka tikai pedālis.