padsmit k postu mūsdienu datubāzēm un serveriem tāds spļāviens jūrā vien ir.
KOREJIEŠI (ta vismaz googelTransl saka)
Feisbuks smird un nav lietojams normālai informācijas apmaiņai. Es tur esmu pāris diezgan aktīvās grupās, “graudu/pelavu” attiecība ir gaužām bēdīga.
Kāds traukus traukumasina ielicis, viss tīrs.
Paldies nezināmajam labvēlim.
사람들이 그냥 보게되면이 세상에는 모두를위한 사랑이 충분합니다.
WTF?
WTF?[/quote]
Kad cilvēki vienkārši redz, ir pietiekami daudz mīlestības ikvienam šajā pasaulē.