Moš kāds varētu arī padalīties ar pāris polar failiem no pulsometra (.hrm)?
Iemesls ir tāds, ka esmu iesācis taisīt softu un vajag pārs tādi testēšanai (ir jau man pašam, bet gibētos no dažādiem modeliem). Varēs lūkoties webā bildes/grafikus + kalendārs. Tas Polar PPP SW man galīg nepatīk - kalenārs vislaik pārzīmējās, viss bremzē… kā arī nevar pārnest uz citu kompi vnk ar copy/paste…
Nav man padomā pārmest tiem, kuriem ir kaut cik nopietna attieksme pret sportu un treniņiem, un kaut cik varēšanas - kaut vai tikai II/III sporta klases dažās normētās disciplīnās. Bet attiecībā uz pārējiem pulsometru datu analīze ir mūsu laikmeta anekdote - neko nevar, bet analizē savus datus:)
Nu pirmkārt man ir sastiepta potīte un izskatās vēl nebūšu ierindā kādus mēnešus trīs…(un ziema jau būs klāt)… tā kā man tāpat nav ko darīt!.. TV un geimoša nu jau ir apnikusi… Labāk uztaisīšu ko lietderīgu…
Īsi sakot, padalieties ar failiem, kam nav žēl… (norādot modeli)
Jautājums Ansim - varbūt viņš var dažos vārdos uzrakstīt kautko par tiem normatīviem Latvijā? Varbūt kaut kur var ar viņiem iepazīties? Jeb tādi normatīvi ir starptautiska mērvienība? Baigi gribētu gūt skaidrību šinī jautājumā.
P.S. Nav nekā slikta pētīt pulsus jebkuras klases braucējam - tā var daudz ātrāk un efektīvāk uzlabot savu varēšanu, bet tas tā.
Vain, foruma tēmā “Šķūnenieku kauss” es esmu ielicis linku uz šosejas riteņbraukšanas normatīviem mūsdienu Krievijā: http://amarx.narod.ru/neva/road.htm . Latvijas gan neesmu īpaši meklējis, tāpēc neesmu arī atradis.
Kas attiecas uz vieglatlētiku, Latvijas normatīvi 2005.-2009. g. ir zem http://www.lat-athletics.lv/index.php?pid=03593 . Par tiem ir tāds bēdīgs stāsts, ka tie paliek aizvien zemāki… un tas ir pretrunā ar to, ka sports pasaulē progresē, vieglatlētikas tehniskais inventārs arī un, starp citu, Latvijas vieglatlētu labākie sasniegumi arī. Atliek secināt, ka valstij ir kaut kāda ieinteresētība, lai “razrjadņiku” skaits neietu mazumā apstākļos, kad vidusmēra jaunieši aug aizvien vārgāki.
Tavs P.S. ir diskutējams no cita aspekta. Iegūta informācija (pulsometra dati) pati par sevi jebkurā gadījumā ir tikai par labu, jā. Bet problēmas saistās ar šo datu analīzi. Tam ir nepieciešams speciālists, un noslogot kvalificētus kardiologus ar zemākā līmeņa sportotāju datiem ir viņu profesionalitātes izniekošana. No otras puses, katrs, kuru tas interesē, pats varētu pamācīties kardioloģijas pamatus, bet tad savukārt studijas medicīnā paņem tik daudz laika, ka racionālāk būtu, ja censonis mazāk urbtos grāmatās, bet vairāk trenētos… Protams, pamatzināšanas par šīm lietām un savu kondīciju ir nepieciešamas, bet tas nenozīmē, ka darbam ar pulsometra datiem jākļūst svarīgākam par paša treniņa darbu.
Man ir jautājums konsekventajiem pulsometra lietotājiem: ja uzreiz pirms došanās treniņā pazvana piem. darba šefs un pasaka daudz ļoti nepatīkamu lietu - vai tas neatstāj iespaidu uz pulsu treniņa laikā?