Pa ziemu no dakšas iztecēja eļļa. Ko darīt?

Sveicināti. tāda lieta, ka man dzivoklī pa ziemu stāvot ričukam iztecējusi tāda gaišas krāsas eļļa. tā kā pleķis ir pie priekšējā riteņa es domāju, ka tā nāk no dakšas Dart3 (laikam). pārbaudīju, it kā gaisa spiediens vēl ir. nekas nečīkst utt. man šitā pirmo reizi. ko darīt? vai var braukt ar tādu dakšu? vai tām dakšām vispār eļļa ir jāmaina?

lokauts strada?

http://www.sram.com/_media/techdocs/08%20Dart%20User%20Manual.pdf
7. lapa MAINTENANCE

pārbaudiju, man izrādās ir RockShox Dart 2.
lock out strādā.

nu nekas pats no sevis jau nenotiek. A ella izteceja no lokauta puses, vai to nevar pateikt? Un cik daudz izteceja?

tieši arī no lock out puses arī iztecēja. apmēram 40 grami. nezinu. varbūt mazāk. neliels pleķītis uz lamināta stāv :)))

neredzot gruti kko pateikt. Labak tomer atradit kadam zinosam cilvekam.

man tā pati nelaime ar RS Tora 318 … kamēr nedēļā vismaz vienu divas reizes pa brīvdienām izbraucu tikmēr bija OK, bet pagājušo nedēļ pēc divu nedēļu stāvēšanas arī konstatēju, ka pie lokauta parādijās eļļa … vedīšu atrādīt zinošam cilvēkam :))) tad jau redzēs, kas par vainu

eļļa visticamāk ir iztecējusi no apakšas, kur pie skrūves ir pazudis blīvējums (dažādi iemesli)
uz darbnīcu!

RockShox serviss - Veloserviss SIA,Viskaļu 26,Riga