Sveiki visiem.
Šā gada aprīļa vidū no t/c Akropole (Ķengaragā) nozaga manu mīļo MTB velosipēdu.īpašas pazīmes- zils ar dzeltenām uzlīmēm-REX, BERGSTEIGEN 6000, balta dakša xct.
Bija uzlīmes violetas sānos “LiV99” abās pusēs pie sēdekļa.Uzlīmes arī ap stūres rajonu.
Ja nu kāds kkur ir manījis, būšu neizsakāmi priecīga par jebkādu ziņu.
