MTB velo ieteikumi (pērku)

Sveiki,

Lēnam meklēju jaunu braucamo (drošvien lietotu) L - izmērā.

Šobrīd tiek apsvērts full suspension, jo drošvien netiks mainīts pārāk ātri.
Ar šāda tipa velo tiek cerēts uz mazāku slodzi mugurai, jo dziļie muskuļi treniņus nav redzējuši gadiem;(

Ar esošo (hardtail alumīnijs) braucu septīto gadu (nobraukti 4k km).

Iespēju robežās braucu vietējos velokrosus, bet par ātrumu un vietu finišā gan jākaunas…

Nepieciešams būtu velo saprātīgā svarā, budžets līdz 2k, ļoti laba piedāvājuma gadījumā varbūt vārētu atrast kādu papildus naudas zīmi.

Ja nav ko piedāvāt, tad varbūt varat sniegt kādus padomus ko ņemt vērā.

Paldies!

Varbūt ir kādas atsauksmes par šādu?https://www.facebook.com/share/p/18i3LX19Ux/

Vienīgi nav saprotams īsti modelis, jo pēc meklētāja XP sērija it hardtail…
Un 11 zobratu kasete drošvien ir velo ar dzimšanas datumu pirms 2020 gada?

Tā ir XF un ričuks ir ielikts par cenu, kas noteikti šobrīd nav adekvāta.

Es Superior lapās uz sitienu pat vairs bildi ar šo veco rāmja dizainu neatrodu.

Pēc dakšas uzlīmēm ar var pateikt, ka nav svaigākais. Pa 1.7 pirkt 9 gadus vecu karbona velosipēdu noteikti nav labākā no idejām. Pat ja tas ričuks tajā gadā būtu bijis izcils. Kas nav arī šis gadījums, jo tad izskatās pēc entry-level karbona fullīša. Entry level tādā izpratnē, ka šī ir aptuveni komplektācija no kuras sākas karbona ričukiem dzelži. Kaut kas noteikti ir pa šiem gadiem mainīts.

Varbūt Tev “saiet” XL izmēra?

Tur protams Dako jāprasa cik velo dzīvs.

Atsutišu foto uz telefonu. 28304215

Super paldies par plašo informāciju. Skatījos uz to Orbeo, bet ar XL liekas būs drusku pa lielu. Un šie vīri kuri tirgo pa trasi brauc 2x ātrāk… tur velo ir izbaudījis kārtīgu braukšanu;)

Nu jebkurš lietots velo jau ir kā kaķis maisā, ja pats ikdienā neredz kā īpašnieks brauc.

Ja rāmis nav dauzīts, tad no spēcīgas mīšanas jau cieš ķēde un zobrati, kas tā pat ir regulāri maināmās detaļas.

Iespējams, ka sportists ir veicis, piemēram, amartizāciaji apkopes norādītajos intervālos, jo viņam ir svarīgi, lai tā manta strādā teicami izšķirošos brīžos. Svētdienas braucējs tajā pašā laikā var būt visas 200h nobraucis un amartizācijai štokus notīra tikai tad, kar ar “karčeri” ričuku mazgā un amīši apkopi nav redzējuši kā savas ausis.

Šis protams ir teorētiski, jo kritienus parasti neplāno un pateikt, ka viens vai otrs smagāk krīt - nu nez. :)

Atgriežos pie pirmā teikuma par to, ka, blakus nestāvot, var tikai minēt par eksplutāciju. Pirmā koridora braucējs nenozīmē, ka manta ir notriekta.

Vispār labākais laiks, kad pirkt šādus velo, ir priekšpasūtījumi rudenī vai izpārdošanas rudenī.

1 Like