LRF 2011. gada Čempionāts riteņbraukšanas krosā.

[quote=Liskijs]Vajag vairāk tādas Gonkas kur no zemes ar velo ari var atrauties :)
žēl ka tehnikas iemeslu dēļ nebiju :(
Nākamgad Noteikti jāaizbrauc[/quote]
šajā trasē tā atraušanās no zemes pašam braucējam nebija sevišķi manāma, no malas bildēs tik var redzēt, ka visi rati gaisā ;)

[quote=atis8]…dažas bildes šeit:
http://www.mtbgarkalne.lv/galerija.html[/quote]

Varbūt kāds vēl nav pamanījis, ka bildēm ir parādījusies 2. daļa - tās ir super, liels, liels paldies!

Vēlētos arī kādus rezultātus redzēt :)
Paldies.

[quote=Spirc]Vēlētos arī kādus rezultātus redzēt :)
Paldies.[/quote]
ja esi iepriekš pieteicies, tad rezultāti nāk uz pastu ;)
ja ne, nemācēšu palīdzēt

Interesanti, Dzalbs tiešām divās grupās nostartēja vai tas kārtējais gļuks rezultātos?

Rezultāti http://www.veloskola.lv/Sacensibas

Ne tikai Dzalbs, arī monstrs Zviedrs!!

Zviedrs nav cilvēks :D
13 apļi :D

Bildes no manas puses: http://failiem.lv/u/suogttv&grid=1

[quote=Laimigais]Kaut kas ar bilžu adresi nav ok.
Veru sevi vaļā un izlec cits džex …[/quote]
man tas pats gadijās, tapēc novilku visas bildes zip failā un izlasiju savējās :D

https://picasaweb.google.com/107893245606206308862/2011Gada30Oktobris fotogrāfijas
C grupa, A grupa un Elite.

nu jā, es vienkārši aģitēju novilkt visas savas bildes. :D
taisnība, kaut kas nav. bet es ceru, ka tā nav baismīgākā problēma…? nevēlētos vēlreiz augšuplādēt visas bildes un diez vai arī tas ko mainītu…[quote=emils][quote=Laimigais]Kaut kas ar bilžu adresi nav ok.
Veru sevi vaļā un izlec cits džex …[/quote]
man tas pats gadijās, tapēc novilku visas bildes zip failā un izlasiju savējās :D[/quote]

Trase super ļoti patika. Tāka liels paldies.
Cerams nakamgad arī šādu pasākumu uzrīkosiet.

Šogad 28.10 viss notiks? )) Bez licencēm vares piedalīties?

Ko, jaunu topiku nevar?