kāda jēga no šīs kartes, ja servisi ir palielam tikai Rīgā un tās apkārtnē un pievienot jaunu kādā citā pilsētā man liekās ka nav iespējams! Esmu to mēģinājis vairākas reizes, bet tā arī tas nav izdevies! Sāk izskatīties, ka kādam te liekās , ka tikai Rīgā lieto velosipēdus un tikai tur vajag velodarbnīcas!
Sānā rakstīts, ka
"Pievieno savas pilsētas veloservisus
Nosūti uz info@xc.lv sekojošo informāciju:
Veloservisa nosaukums
Uzņēmuma vienotais reģ. nr.
(vai fiziskas personas vārds, uzvārds)
Pilsēta, adrese
Darba laiks
Telefons, e-pasts, Skype
Mājaslapas adrese
Īss apraksts"
[quote=jurisf]Sānā rakstīts, ka
"Pievieno savas pilsētas veloservisus
Nosūti uz info@xc.lv sekojošo informāciju:
Veloservisa nosaukums
Uzņēmuma vienotais reģ. nr.
(vai fiziskas personas vārds, uzvārds)
Pilsēta, adrese
Darba laiks
Telefons, e-pasts, Skype
Mājaslapas adrese
Īss apraksts"[/quote]
To, kas sānā rakstīts es zinu un esmu izpildījis vairākkārtīgi. Labi laikam ir tas, ka tie kam interesē kur atrodās veloservisi , tāpat pēc šīs kartes nevadās! :)
Iesakiet lūdzu vislabāko veloservisu/mehu Pārdaugavā! :)
Aleksejs Vin sport-KTM,Ventspils iela.t: divi astoņi3168pieci seši
Nemaku teikt vai labakais, bet loti labs ir Aleksejs no win sporta
+1 par Alekseju, pirms neilga laika izlīdzēja ātri un profesionāli.
Bap-ā arī skarīgs čalis.
+1 par Alekseju.Sakarīgs un pretimnākošs.
Vai Rīgā ir meistars, kas saprot un prot uzbūvēt karbona ratus un kas strādā ar ar instrumentiem nevis izjūtām?
šito darbu uzticētu Arkādijam Šmerlī
Kurš kautko zin par jaunu servisu Salaspilī? Botāniskā dārza pusē? Šonedēļ uz loga viena vietā redzēju kā līmē velo serviss uzlīmes
http://www.salaspils.lv/index.php?option=com_aclsfgpl&Itemid=430&ct=rlest22&md=details&id=1261&lrgphp=1&lnph=2& vienīgā infa ko atradu …
Ir kāds veloserviss, kur var pierakstīties uz konkrētu laiku un dabūt velo atpakaļ 1-2 dienu laikā? Visur tiek piedāvātas 2-4 nedēļas.
Tikko biju auto aizvedis uz pilno apkopi pēc 2 gadu/20k nobraukšanas + ritošā daļa + citi sīkumi un ar visu detaļu gaidīšanu tās bija tikai 3 dienas. Varbūt veloservisiem jāņem piemērs no autoservisiem?
Ir gan tādi. Duntes 56, iepriekš piesakies uz konkrētu dienu un laiku , un saņem velo jau nākamajā dienā.
diez kas tas par servisu, kur 3 dienas jāgaida auto vai varbūt rets auto?
un kur problēma aizvest decembrī, janvārī velo uz servisu nevis tad, kad visi pamostās pavasarī
[quote=jt]
un kur problēma aizvest decembrī, janvārī velo uz servisu nevis tad, kad visi pamostās pavasarī[/quote]
cilvēki ar velo brauc arī ziemā, tā ka loģiski ir to apkopt pēc šļuras nevis pirms
ok, pie viena velo esamības, tas protams neattiecas :)
[quote=436][quote=jt]
un kur problēma aizvest decembrī, janvārī velo uz servisu nevis tad, kad visi pamostās pavasarī[/quote]
cilvēki ar velo brauc arī ziemā, tā ka loģiski ir to apkopt pēc šļuras nevis pirms[/quote]
Jābūt taču vismaz 3-4 velo, minimālais.
Ziemas velo nemaksā vairāk par labiem ziemas apaviem. Ar nabadzību nav jālielās, bet jādara viss lietas labā lai ar ziemas sū nav jābrauc arī vasarā.