Glikozamīns

[quote=sinteets]Lielākā daļa šo uztura bagātinātāju ir pupu mizas un zemē nomesta nauda.

Ja lieto sabalansētu uzturu (jā jā zinu, te var diskutēt ilgi), un neripo jau n-tais gadu desmits, tad VESELAM CILVĒKAM NAV nepieciešams lietot uztura bagātinātājus.

Kāda jēga veselam cilvēkam, piemēram, lietot karnitīna preparātus, ja organisms nespēj uzsūkt/paturēt “sev lieko” karnitīnu un pārējais baros zarnu mikrofloru vai tiks izvadīts ar urīnu ārā. Labāk tad apēst kārtīgu liellopa steiku, kur ir ļoti daudz karnitīna - vismaz būs garšīgi un proteīnu dabūsi papildus.

Tas pats ar C vitamīnu, kā te jau minēja - nu nav vērts lietot vairāk kā 0.5-1g dienā, ja esi saaukstējies, jo savādāk tikai čakarēsi nieres, kam tas viss jāfiltrē. Tāpat tie, kas rij karotīnoīdus saturošu mantu un tad staigā dzelteni apkārt - nafig??!! Hondroitīns utt.
Glikozamīnu ir vērts lietot, ja esat osteoartrīta slimnieks vai atkopjaties no traumas, vismaz saskaņā ar zinātnisko literatūru (kur arī ir pretrunas) un nevis Cosmo bībeli.

Ticības līmenī lietot var visu ko protams - placebo arī darbojas, atkarībā no kaites, līdz pat ļoti daudziem % gadījumu.

tas tā - farmācijā esoša cilvēka skatījums par relatīvi VESELIEM cilvēkiem un uztura bagātinātājiem[/quote]
Šis man patīk!!!Bet cilvēks tic tam kam viņš grib ticēt un pirks lai skaistāka krāsa šķidrumam ko iztecina…

par tiem ceļiem vairāk, par tiem ceļiem un to iekšām :?

Varbūt Tu biji dzirdējis, par steroīdinjekcijām, ko injicē locītavā gan pie tās, gan pie saišu iekaisuma. Vēl izdara trombocītu masas injekcijas, ko iegūst no paša cilvēka asinīm, tās attīrot, bet nu goda vārds nezinu, vai pie mums vispār ko tādu veic. Tā ir gara un sarežģīta atveseļošanas procedūra.

Un, kungi, nevajadzētu aizmirst, ka ceļu locītavas īpaši cieš no liekā svara. Un cilvēkiem ar noslieci uz korpulenci, būs arī lielāka tendence iedzīvoties tieši šīs locītavas problēmās.

Varbūt Tu biji dzirdējis, par steroīdinjekcijām, ko injicē locītavā gan pie tās, gan pie saišu iekaisuma. Vēl izdara trombocītu masas injekcijas, ko iegūst no paša cilvēka asinīm, tās attīrot, bet nu goda vārds nezinu, vai pie mums vispār ko tādu veic. Tā ir gara un sarežģīta atveseļošanas procedūra.

Un, kungi, nevajadzētu aizmirst, ka ceļu locītavas īpaši cieš no liekā svara. Un cilvēkiem ar noslieci uz korpulenci, būs arī lielāka tendence iedzīvoties tieši šīs locītavas problēmās.[/quote]

nolādēts!
Gribās uz veļuka līst atpakaļ, vispirms gribās pakonsultēties ar normālu ārstu. Ir varianti/ieteikumi? Kautkas tur riktīgi nav tajos ceļos.
Iepriekšējie/vietējie ārsti galīgi neruļo, diemžēl.

hā, liekais svars, 5kg jaunetaisīs tādas problēmas ceļiem o.O :p

Aizej pie Čudas uz http://www.sportmed.vip.lv/

Varbūt Tu biji dzirdējis, par steroīdinjekcijām, ko injicē locītavā gan pie tās, gan pie saišu iekaisuma. Vēl izdara trombocītu masas injekcijas, ko iegūst no paša cilvēka asinīm, tās attīrot, bet nu goda vārds nezinu, vai pie mums vispār ko tādu veic. Tā ir gara un sarežģīta atveseļošanas procedūra.

Un, kungi, nevajadzētu aizmirst, ka ceļu locītavas īpaši cieš no liekā svara. Un cilvēkiem ar noslieci uz korpulenci, būs arī lielāka tendence iedzīvoties tieši šīs locītavas problēmās.[/quote]

Šeit gan domātas hialuronskābes injekcijas, kas kā reiz darbojas “ieeļojot” locītavu, lieliska metode pie artrīta

Es varu ieteikt ļoti labst produkts no SPONSER sport food - GLIKOZAMĪNS, HONDROITĪNS + KOLLAGĒNA PROTEĪNS + VITAMĪNS E

Šis produkts lieto arī profesionālie sportisti!

Atšķiriba no citiem un tas priekšrocibas, sastavā ir skrimšļu kollagēns (1500 mg uz 4 tabletem )
KOLLAGĒNS ir ķermeņa olbaltumviela, kas nodrošina skrimšļu, saišu un pat kaulu izturību un elastību,
kollagēna šķiedras piesaista kalcija sāļus, hondroitīnu un glikozamīnu un aiztur audos.

Tikai skrimšļu (2 tipa) kolagēns satur tādas aminoskābes kā oksiprolīns un oksilizīns,
kuras ir nеpieciešamas, lai skrimšļaudos veidotos jaunas kollagēna šķiedras.

Vairak par kollagēnu un produktu var apskaatit šeit:
( http://www.biosport.lv/Skrimšļu_un_locītavu_protektori/GLUCOSAMIN_CHONDROITIN_COLLAGEN )

Tagad ir atlaide šim produktam !

Varbūt pietiks spamot vecās tēmās? Tā var izlidot no šī foruma.