Labs vakars.
Ir man Spiuk kurpes ar Atop “sņorēm”. Diezgan pavecas, bet joprojām norm stāvoklī. Problēma ir ka vienai kurpēi pārplīsa lace.
Sākumā domāju ka Boa (pat pasūtīju un sanēmu repair kit :), visu cieņu Boa) un Atop ir viens un tas pats, bet izrādas ka nē. Boa rem.komplekts neder Atop,… kāds brīnums. Un lace ko atsūtīja komplektā ir stipri īsāks nekā man vajag.
Un tagad meklēju pašu lace. http://www.atop-team.com/detail/accessories/49 Uzrakstīju gan Spiuk, gan Atop - bet pagaidām klusums.
Atradu info ka vietā mēgīnāja likt 1mm dyneema sk78/sk99. Var būt kāds zin vai Latvijā to var kaut kur dabūt? Kādu metru vai divus.
Paldies,
Andrejs