Sveiki! Atveram tēmu par Baložu trases aktuālo stāvokli!
Mani šobrīd interesē, vai kāds ir braucis šajās brīvdienās? Peļķes? Lieli dubļi? Tramplīnus neizmantošu :) …
Sniegs un mazliet ledus. Braucot ar velo grimst cauri sniegam, kaifa nekāda, viegli nav. Tā kā slēpošanas trase daļēji pārklājas ar MTB apli, tad velobraukšana nav vēlama.