Nr.2464 var iet dot bietē Nr.2506, totāls pajoliņš
A kas tur ir?
https://www.youtube.com/watch?v=sLhT0nQQw84
“49:50 vispār bez vārdiem”
Šī video autors varētu iesniegt to policijai iekš latvija.lv un auto īpašnieks saņems sodu, bet tas ir jādara video autoram. Auto nr. T-6427[/quote]
Krustojumā bija zīmes vai regulētājs? Piebrauc pie krustojuma, dod ceļu bariņam riteņbraucēju un veic manevru. Ja gribi kādu sodīt, iesaku organizatorus
Čalis, kas taisīja selfijus braucot grupā kad ātrums bija ap 40km/h varētu ielikt šeit bildes.
Tas bij “ideāli”!
Viņš jau nedeva ceļu. Video tak redzams, ka manevrs bija bīstams, un, piemēram, CSDD braukšanas eksāmenā šī būtu kļūda ar nosaukumu “eksāmens beidzies”.
Viņš jau nedeva ceļu. Video tak redzams, ka manevrs bija bīstams, un, piemēram, CSDD braukšanas eksāmenā šī būtu kļūda ar nosaukumu “eksāmens beidzies”.[/quote]
Taisot lielas masu starta sacensības uz nenoslēgta ceļa tādi ekscesi notiks. Cerams neviens nekrita straujo manevru dēļ.
Video no tautas brauciena, tiku arī Sēnītes kritienā, tur crazy skati, ielidoju grāvī, bet nu sanāca vismaz visu nofilmēt :D pirmo grupu pēctam nenoķēru vairs, bet nu interesanti bija. :)
[quote=karlos]Video no tautas brauciena, tiku arī Sēnītes kritienā, tur crazy skati, ielidoju grāvī, bet nu sanāca vismaz visu nofilmēt :D pirmo grupu pēctam nenoķēru vairs, bet nu interesanti bija. :)
https://youtu.be/V-fG-MEzTog[/quote]
Diezgan crazy :D Džeks sarkanajā maikā (nr. nevar saskatīt) normāli " velosipēdu kalniņā" uzbrauca.
[quote=karlos]Video no tautas brauciena, tiku arī Sēnītes kritienā, tur crazy skati, ielidoju grāvī, bet nu sanāca vismaz visu nofilmēt :D pirmo grupu pēctam nenoķēru vairs, bet nu interesanti bija. :)
https://youtu.be/V-fG-MEzTog[/quote]
Galvenais, ka bez traumām un tehniskiem defektiem. Čalis zaļā formā kārtīgas “velna dzirnavas” piedzīvoja.
Sapratu, ka aiz līnijas aizķērās vai tomēr aiz priekšā braucošā?
Vienam censonim šis kritiens iznīcināja karbona rāmi. Rāmis metams. Nolūza aizmugurējā dakša, pārlūza visas 4 trubas.
P.S. Rāmis nebija Ķīnas karbons.
[quote=semo]Vienam censonim šis kritiens iznīcināja karbona rāmi. Rāmis metams. Nolūza aizmugurējā dakša, pārlūza visas 4 trubas.
P.S. Rāmis nebija Ķīnas karbons.[/quote]
Tirgotājiem noteikti patīk šādi pasākumi. IMHO vienībniekam jābūt kā festivālam, ne sačām