Vai kāds ir braucis posmu no Raganas līdz Turaidai? Izskatās pamatīgi sačakarēts ar tām šķembām uz asfalta. No Sējas līdz Murjāņiem arī tāds pats sūds uz ceļa.
Sen neesmu braucis šādos pasākumos, bet no sākta gala vienmēr bijuši koridoros līdēji, kuri lien tajos neatbilstoši savām spējām.
Svarīga informācija par izmaiņām Tautas distancē.
Šogad Tautas brauciena dalībniekiem līdz izbraukšanai uz šosejas tiks ierobežots ātrums. Pa priekšu brauks Valsts policijas un organizatoru automašīnas. Tehniskais starts tiks dots gaitā jau izbraucot uz Vidzemes šosejas pie zīmes – beidzās SIGULDA. Līdzīgi kā tas notiek Sporta grupai.
Izbraukšana līdz tehniskam startam notiks pa sekojošām ielām. Raiņa iela – Ausekļa iela – Šveices iela – Kalna iela ( jaunums )– Vidzemes šoseja. Esiet sevišķi uzmanīgi nobraucienā uz LORUPES tiltu. Nereti dalībnieki ir satraukušies, cīnās par pozīcijām un izraisa nevajadzīgus kritienus.
Ceļa posmā Ragana – Turaida pēdējās divās nedēļās asfalta virsējai kārtai tiek uzklāts smalkgranīta segums. Atlikt vai pārcelt remonta darbus nebija iespējams. Būvnieki apsolīja līdz Svētdienas rītam darīt visu iespējamo lai ceļu savestu kārtībā. Tikšot noslaucīta virsējā akmentiņu kārta. Katrā ziņā esiet ļoti uzmanīgi. Kas taisās braukt ar sacīkšu velosipēdiem uzmontējiet biezākas riepas.
Godīgi sakot neticās ka būvnieki speciāli vilks ārā ceļa rulli un mašīnu ar birsti lai sakoptu ceļu velobraucējiem uz vienu pasākumu. Kad uz manu ģerevņu atjaunoja segumu, akmentiņus atstāja piebraukāt ar mašīnām. Nekāda pēc apstrāde no būvnieka nebija, ar šosejas velo bija braucams pēc nepilna mēneša
https://www.strava.com/activities/4013753988
https://velo.lv/lv/jaunumi/informacija-vienibas-brauciena-dalibniekiem/
Es gan pats emu redzējis pat šogad, ka ar birstēm brauca un tīra nost liekos akmentiņus pēc piebraukāšanas.
Svarīga informācija par izmaiņām Tautas distancē.
Šogad Tautas brauciena dalībniekiem līdz izbraukšanai uz šosejas tiks ierobežots ātrums. Pa priekšu brauks Valsts policijas un organizatoru automašīnas. Tehniskais starts tiks dots gaitā jau izbraucot uz Vidzemes šosejas pie zīmes – beidzās SIGULDA. Līdzīgi kā tas notiek Sporta grupai.
Izbraukšana līdz tehniskam startam notiks pa sekojošām ielām. Raiņa iela – Ausekļa iela – Šveices iela – Kalna iela ( jaunums )– Vidzemes šoseja. Esiet sevišķi uzmanīgi nobraucienā uz LORUPES tiltu. Nereti dalībnieki ir satraukušies, cīnās par pozīcijām un izraisa nevajadzīgus kritienus.
Ceļa posmā Ragana – Turaida pēdējās divās nedēļās asfalta virsējai kārtai tiek uzklāts smalkgranīta segums. Atlikt vai pārcelt remonta darbus nebija iespējams. Būvnieki apsolīja līdz Svētdienas rītam darīt visu iespējamo lai ceļu savestu kārtībā. Tikšot noslaucīta virsējā akmentiņu kārta. Katrā ziņā esiet ļoti uzmanīgi. Kas taisās braukt ar sacīkšu velosipēdiem uzmontējiet biezākas riepas.
Godīgi sakot neticās ka būvnieki speciāli vilks ārā ceļa rulli un mašīnu ar birsti lai sakoptu ceļu velobraucējiem uz vienu pasākumu. Kad uz manu ģerevņu atjaunoja segumu, akmentiņus atstāja piebraukāt ar mašīnām. Nekāda pēc apstrāde no būvnieka nebija, ar šosejas velo bija braucams pēc nepilna mēneša
https://www.strava.com/activities/4013753988
https://velo.lv/lv/jaunumi/informacija-vienibas-brauciena-dalibniekiem/[/quote]
Rādās, ka drīz visi Latvijas ceļi būs sačakarēti. +15 grādos ir īstais laiks bērt šķembas. Puse no tām šķembām ir grāvī, auto bojāts lakojums un vējstikli. Kas tas par genocīdu? Varu tikai nojaust, ka LVC klerki bijuši Somijā. Tur gan ir ziema un nekaisa sāli un tāda abrazīva visrsma liekas pieņemami. Vēl mums ir daudz krievu laika šoseju, kad smilts-piķa maisījumam bēra virsū šķembas noturībai. Varbūt kungi aizsēdējušies?
Modernās riepas noturēs auto uz gluda ledus, šeit virsma sačakarēta + mīkstā gumija pastiprināti dils. 600-1000 eiro komplekts pēc sezonas būs metams.
Nenoturējos, ne pa tēmu. Pēc dziļo grāvju bezjēdzības vēl pašas šosejas tiek sajātas. Kurp ejam?
tas saucas seguma atjaunošana pa lēto.
es gan nezinu kas tev tās par 20 collu premium riepām pa 1000 eur komplektā, bet ja apstākļi un ceļi tādi, ka pēc sezonas metami, var taču uzlikt budžeta kur komplekts maksās 200-300 eur
[quote=kandrejevs]tas saucas seguma atjaunošana pa lēto.
es gan nezinu kas tev tās par 20 collu premium riepām pa 1000 eur komplektā, bet ja apstākļi un ceļi tādi, ka pēc sezonas metami, var taču uzlikt budžeta kur komplekts maksās 200-300 eur[/quote]
Pa lēto vai ne pa lēto, bet ja to nedara ik pa 5 vai 7g, tad var taisīt jaunu ceļu. Uzskatāmi redzams visā rīgā.
Pie pēdējā pagrieziena pirms finiša, skatītāju pusē atradu melnās brilles, atdevu orgiem
Ļoti labi noorganizēts pasākums (TAUTA).
Ja sākumā bija šaubas par tehnisko startu un tā izpildījumu, tad samērā lielais ātrums atturēja “karstgalvjus” traukties pa ietvēm lai ieņemtu labāku vietu līdz šosejai.
Iepriekš biedēja posma Ragana - Turaida remonta darbi un bija pamatotas aizdomas, ka šis posms būs bīstams. Acīmredzot organizators bija panācis vienošanos, ka būvnieks liekos akmentiņus noslauka līdz sacensību sākumam. Šis posms bija vairāk kā braucams :)
P.s. šeit noteikti arī ir tā atšķirība, ka Jūrmalas velomaratonā organizatoru, pašvaldības un būvnieku sadarbība bija nekāda (pienācīgi nenorobežotas būvbedres un briesmīga satiksmes organizācija būvdarbu zonās), bet IJSA sadarbība ar pašvaldību, LVC un būvniekiem bijusi visaugstākajā līmenī! PALDIES!
Mani arī biedēja tehniskais starts tautā, jo domāju ka priekšu bremzēs bet aizmugures varoņi spiedīsies virsū, bet tā nebija, starts bija forši dinamisks. Par Raganas-Turaidas posmu sabaidīja mūs te, bet tiešām nebija tik traki, vienā ielejā tikai akmentiņi vēl bija, pārējais bija saslaucīts. Nujā, asfalts vairs nav labi ripojošais bet grubuļainais. Bet toties bez ielāpiem ar kantēm.
Nesapratu tikai kāpēc atkal kritiens bija tikko izbraucot uz 2virzienu šosejas. Tur man liekas katru gadu krīt :(
Un no lietus pa lielam izbēgām. Foršs pasākums agra rudens noskaņās.
Kāds nezin meitenei, kuram asfaltētajā taisnē pirms Nurmuižas smagi krita viss ok?
Kritieni ir tāpēc ka uzrodas gudrinieki, kas lien sazin kur, aizķer…
Tā meitene kas tika nogāzta, kad bijām jau finiša veiksmīgi tika nogādāta Stradiņos.
Viņa man deguna priekšā nokrita neviens viņu negāza, bet izskatijās, ka viņa pati aizķēra blakus braucošo čali.
Anyway, cerams, ka viņai viss ok.
https://m.youtube.com/watch?v=ZeOuwSU1RyU
Nr. 2153
Iemesls kapēc krīt uz šosejas no 5:50-7:35 var paskatīties.
Tiešām ļoti labi viss noorganizēts, tehnisko startu pat nesajutu, jo 2. koridors vēl pa Siguldas ielām blieza uz 40-50km/h. Akmentiņi posmā Ragana - Turaida bija noslaucīti malā, putra beigās arī lieliska. Paldies IJSA par šo lielisko pasākumu.
Tiešī šī iemesla šogad sāku boikotēt Jūrmalas maratonu, manuprāt nedrošs pasākums. Kāds biezais arī vēl savu mašīnu atstās kur nevajag, tā jau šauras ielas un asi pagriezieni.
[quote=markoomark]Viņa man deguna priekšā nokrita neviens viņu negāza, bet izskatijās, ka viņa pati aizķēra blakus braucošo čali.
Anyway, cerams, ka viņai viss ok.[/quote]
Tas par tautu bija domāts
Velo+ komanda liela, braucēji stipri, bet spēj tikai atsēdēt… sen jau laiks sportu braukt
IJSA degradēajs ar katru pasākumu…
Subjektīvs viedoklis, bet ja trasē 3 vietās bīstamība radās no neorganizētības un vienā no tām ar reālām sekām, tad organizētība pieklibo!
- vēl neizbraucot no Siguldas MTB maratonā - viens senjors dodas pāri trasei pa gājēju pāreju;
- dodoties uz finišu fermeris ar traktoru vizinās pa trasi un slīpumā izkrītot 2 siena ruļļiem pāris braucējiem “rēlai noplauka”, protams ruļļi palika uz trases un fermeris devās savās darīšanas;
- šis bija ISJA hīts - pirms Siguldnieka, kur MTB trase pienāca klāt Šosejai / Tautai - nulle norobežojumi un skaisti kritieni gan vieniem gan otriem…
Pasākums ar 200k budžetu varēja būt labāk organizēts :(
Bildes no MTB:
https://failiem.lv/u/3ma5htwn
https://failiem.lv/u/bk96pfe2
3 punktam es pilnīgi piekritīšu. Tak vajaga atdalīt kaut kā tas vietas.
Sienas rulli bija labs.