Oļegs Meļehs triumfēja "Moscow Grand Prix" viendienas sacīkstēs

Avatar

By Delfins 08.05.2008 11:01:54

Member+ · 3,575 comments

Pēdējās nedēļas laikā lieliskus rezultātus sasniegusi jaunizveidotā "Dynatek-Latvia" riteņbraukšanas komanda, ko atbalsta arī TVNET interneta portāls. Spilgtāko panākumu pagājušajā piektdienā izcīnīja Latvijas riteņbraucējs Oļegs Meļehs, kurš triumfēja "Moscow Grand Prix" viendienas sacīkstēs Krievijas galvaspilsētā.

Starptautiskās riteņbraukšanas savienības rīkotajās sacensībās (UCI kat. 1.2) kādreizējais Latvijas čempions Meļehs pēc 156 kilometru distances pirmais šķērsoja mērķa līniju.

Vēl viens "Dynatek-Latvia" riteņbraucējs Sergejs Grecins no Krievijas finišēja augstajā sestajā vietā.

Sekmīgo nedēļu mūsu portāla atbalstītā "Dynatek-Latvia" komanda iesāka ar igauņa Kaspara Austas 27. aprīlī izcīnīto ceturto vietu SEB MTB kalnu divriteņu sezonas pirmajā posmā un ar uzvaru šo pašu sacensību komandu vērtējumā!

Turpinājumā sekoja otrā vieta komandu vērtējumā Nissan MTB Baltijas kausa izcīņā 1. maijā, savukārt 3. maijā Igaunijas čempionāta posma kritērija braucienā Viljandos uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa vēl viens "Dynatek-Latvia" komandas igauņu braucējs Raivo Mamre.

Visbeidzot 4. maijā Kaspars Austa finišēja piektais "Elion Estonian MTB" kausa izcīņas sacensībās.