Pēdējais TDF sprints

Avatar

By Tourist 05.07.2017 21:41:48

Member · 384 comments

Ko domājat par Kavendiša un Sagana šīs sezonas pēdējo TDF sprintu?
Neatradu video, pēc kura nespeciālists varētu pateikt, cik tālu Sagans bija no Kavendiša  pirms saskaršanās, mērot paralēli braukšanas trajektoriju virzieniem. Vai ir tāda info kaut kur?

Avatar

By Kefīrers 05.07.2017 22:09:07

Member · 211 comments

Ja tagad ņemsi un ar lineālu mērīsi trajektorijas un attālumus, būsi pārākais lohs. Bet, diemžēl, UCI tādiem būtu jābūt. Acīmredzami, lineālu piegāde uz vakardienu bija aizkavējusies. Pat pelotona braucēji vispārēji atzina, ka, noskatoties epizodi palēlinājumā, Sagana vainu neredz, UCI laikam cits video pieejams... Nez vai paši saprot, cik lielu finansiālu iespaidu nesīs divu vadošo sprinteru (no kuriem viens ir arī kārtīgs šovmenis) izsperšana no tūres. Pieņemu, ka onkuļi, kas skatījās ierakstu, uz riteņa, labi ja sotaku savā dzīvē ir nobraukuši.
Iesaku paņemt slow mo: https://www.youtube.com/watch?v=NhsLI-G89n8

Last edited by Kefīrers (05.07.2017 22:11:14)


Aizvēja pavēlnieks

Avatar

By novērotājs 06.07.2017 13:49:25

Member+ · 1,881 comments

Gribi teikt, ka šovmeniem ir atļauts tas, kas mirstīgajiem ne? TDF tomēr nav cirks.
Manuprāt, šogad dažos pirmajos posmos jau ir bijis pārāk daudz nopietnu traumu, un sods par šādu agresīvu braukšanu bija nepieciešams. Vai tieši tāds, tas ir cits jautājums.

Avatar

By aspms* 06.07.2017 13:54:59

Member · 2,080 comments

Agresīva braukšana bija Demare izpildījumā, bet TDF tomēr ir franču pasākums...


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By raiter 06.07.2017 14:35:02

Member+ · 3,327 comments

Kavendišam pašam patīk badīties ar galvu un sagāzt citus : https://www.youtube.com/watch?v=aVHSbHvlGPE  Toreiz gn viņam DSQ nebija.
Sprinst ir sprints... par to vai Peteram vajadzēja DSQ grūti spriest....


Avatar

By robiitc 06.07.2017 15:35:36

Member · 107 comments
novērotājs wrote

Gribi teikt, ka šovmeniem ir atļauts tas, kas mirstīgajiem ne? TDF tomēr nav cirks.
Manuprāt, šogad dažos pirmajos posmos jau ir bijis pārāk daudz nopietnu traumu, un sods par šādu agresīvu braukšanu bija nepieciešams. Vai tieši tāds, tas ir cits jautājums.

Arī Veloapļos un pārējās LV sacenēs tā notiek - ja tu esi aizmugurē, tad tev ir jādod ceļš vai jāapbrauc, neviens nebrauc virsū no aizmugures. Cita lieta būtu ja Sagans tīšām ar elkoni bakstītu nost, bet palēninājumā labi redzams, ka Kavs pats uznāca virsū ar galvu pa priekšu no aizmugures (jo negribēja bremzēt, kas būtu jādara tādā situācijā, jo sprintā mēdz priekšā nogriezt ceļu, kas ir atļauts un tā arī ir daļa no sprinta veiksmes - atrast tuneli, kurš ir brīvs un neviens nenogriež). Sagans nemaz nepieskārās viņam ar elkoni, elkonis tika izbīdīts līdzsvara saglabāšanai, lai viņš pats nenomauktos.
Bez Sagana TDF vairs nav tik interesants. Baigā jēga skatīties uz Frūmi, kurš nevinnē nevienu etapu, vnk finišē pirmajā grupā ar komandas palīdzību un beigās uzvar kopējā klasifikācijā. Cerams ka viņš šogad vismaz arī uzskries kādā kalnā kā pagāšgad big_smile

Avatar

By NilsS 06.07.2017 22:27:03

Member · 777 comments

Manuprāt viss bija pēc žanra labākajām tradīcijām - Kavendišs līda un adrenalīnā gāja uz visu banku,gāja agresīvi,vietas faktiski nebija un normāls cilvēks pat neiedomātos tur līst, bakstīja un grūstīja Saganu,kurš beigās neizturēja un ievilka pretī.  Sanāca neaizmirstams finišs

Avatar

By fastestlapsDOTcom 07.07.2017 01:04:13

Member · 96 comments

Saganam vispār nekāds sods nepienācās. Tas elkonis nebija grūstīšanās bet normāla reakcija/balansēšana pēc tam kad Cavs jau bija faktiski iebraucis Saganam sānos. UCI/ACL vnk ļoti ļoti gribēja šogad zaļo krekliņu iedot francūzim, skaidrs kā diena ka tas bija "politisks" lēmums.

Avatar

By Fiikjerists 07.07.2017 07:07:49

Member · 15 comments

Toties kāda Saganam publicitāte! Vakardienas etapa komentētāji tik bieži pieminēja "Sagan", ka neuzmanīgi skatoties - nu tā kā strādājot un vairāk klausoties kā skatoties, likās ka slovāks viens pats to posmu brauc!

Nedaudz tracina SKY ar saviem šaha izgājieniem. Līderis vizinās peletonā kā autobusā un māj pa logu. Ja tā turpināsies, tad TDF draud tāds pats liketnis kā gadsimta sākumā basketbolam, pirms kāds viltnieks izdomāja par laika limitu uzbrukumam ( citādi spēles taktika izgāja uz to ka pirmie kuri pievāc bumbu, viņu savā starpā pdod cits citam, neatdod pretiniekam un arī neriskē doties uzbrukumā, lai bumbu nejauši nenonāktu pretējā pusē, saprotams ka ar tādu gumijas stiepšanu tribīnes ātri vien palika tukšas ...)

Principā, vēl ir cerība ka tagad, kad jau salīdzinoši padaudz  "zvaigznes" ir ārā no tūres, ka pelotons varētu izspļaut kaut ko interesantu.  Kā tas "vafeļu cepējs,"(Stereotipisks nosaukums Beļģiem)  no WGG kurš 190km noturējās ar +5 min priekšā grupai. Finišēja gan 180kautkur, bet toties tiem kas bauda sacīksti caur ekrāniem bija ko paskatīties.


Naaah! doesn't matter