VSports - Peugeot tehniskās apkopes centrs

Avatar

By Ansis 08.02.2007 21:57:33

Member++ · 3,575 comments

Apakšējais gredzens tiešām ir viens pats. Kad tas jau ir uzspiests uz dakšas, uz tā uzsēdina slēgto gultni.

Es domāju pavisam vienkārši - metāla gredzenam un dakšas kronim termālais izplešanās koeficients taču ir atšķirīgs no nulles (un jādomā, ka pozitīvs). Tādēļ pirms operācijas veikšanas gredzens ir jāuzkarsē, dakšas kronis jāatdzesē. Un lieki piebilst, ka siltumfizikas laboratorijā ir gan pečkas, gan kriostati:)

Avatar

By agatelo 25.05.2007 13:50:51

Member+ · 93 comments

pilnīgi pievienojos...tur var izglabt neiespeejamus ritenus..un attieksme arii super:)


you don't have to be crazy, but it helps

Avatar

By fubar 25.05.2007 14:38:22

Member · 1,811 comments
Ansis wrote

Tādēļ pirms operācijas veikšanas gredzens ir jāuzkarsē, dakšas kronis jāatdzesē.

Ansi, piedod, bet velodarbnīcas diemžēl nesaņem grantus šādiem (bez šaubām ārkārtīgi aizraujošiem) eksperimentiem.
viss tiek darīts ārkārīgi lietišķi un efektīvi, jo laiks ir nauda.
un priekšniecībai (tāpat, kā klientiem) tā vien rīkle pati verās vaļā īdienam par to, cik viss lēni notiek.

fetišisti un paranoīdi tiek ignorēti, jo ne pirmie, ne otrie ilgtermiņā NAV VAJADZĪGI kā klienti. mehi (ja tie ir labi mehi) lieliski zina, kas ir kas, un neskrambās kur nevajag (karbonu, redzamās vietās, un tur kur ir stress)

es piemēram necietīšu, ka man kāds stāvēs blakus, un vaidēs "uzmanīgāk ar to skrūvi, negriez tik cieši, aprausi. vai tā lupata, ar ko tu slauki ir tīra, laku nesaskrāpēs?" ibio, man pašam labāk zināms, kad aprausies un kad saskrāpēsies.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By burkanbeins 25.05.2007 14:52:45

Member · 1,082 comments

tieši tā - ja esi nolēmis uzticēties profesionālam meistaram (iepriekš zinot par profesionalitāti un tādējādi izlemjot uzticēties) tad ej mājās un gaidi zvanu, ka viss kārtībā, paralēli netērējot laiku, bet gan darot to, priekš kā meistars strādā - lai tev nevajadzētu savu laiku tērēt ar to, ko nemāki/nav laika/štrumu/smadzenes utt.

ja dari pats - dari pats un neīdi pēc tam, ka kaut kas klab, grab, neslēdzās utt. vai arī, ja visu dari pats un īdi, nu tad turpini būt mazohists wink

trešais variants, kad tērē savu laiku, un vēl piedevām meistara laiku, stāvot jau blakus un vērojot - tādā gadījumā, ja plāno ko tādu darīt, labāk uzreiz meklē citu variantu, būs labāk gan paša, gan meistara nerviem.

Avatar

By Ansis 25.05.2007 23:03:47

Member++ · 3,575 comments

"es piemēram necietīšu, ka man kāds stāvēs blakus, un vaidēs "uzmanīgāk ar to skrūvi, negriez tik cieši, aprausi. vai tā lupata, ar ko tu slauki ir tīra, laku nesaskrāpēs?" ibio, man pašam labāk zināms, kad aprausies un kad saskrāpēsies."

Es tikai pateikšu, ka mans darbs lielā mērā sastāv no stāvēšanas blakus un klārēšanas, ko drīkst, ko nē. Un ne vienmēr izdodas nosargāt mantu no sabojāšanas:(

1. Man laboratorijā bija viens nokritis un slīpi nolūzis ceturtdaļviļņa spogulītis (tas nozīmē virsmas gludumu ne sliktāku par 1/4 no gaismas viļņa garuma). Es atradu tam pielietojumu, vajadzēja tikai vienu stūrīti noslīpēt. Aiznesu pie slīpētāja, tas ar dimanta ripu slīpē, bet tad, pirms es paguvu viņu atturēt, jamais notrauš tos putekļus no spogulīša virsmas pret kaut kādu vilnas audumu. Pareizāk būtu teikt - ar cietajiem vilnas diegiem ieskrāpē spoguļa virsmā dimanta un stikla putekļu trekus, krietni dziļāk par gaismas ceturtdaļvilni. Spogulītis beigts, un meistars nekādi nesaprot, par ko es tāds neapmierināts?! Viņš ne tikai noslīpēja, bet arī skaisti noslaucīja!

2.   Spogulītis "1" maksā pārdesmit EUR, štrunts, taču mums ienācās Glena-Teilora prizma. Tai vajadzeja pagatavot grozāmo statīviņu, un maz pieredzējis fizikas maģistrs bija tā vnk. iedevis to prizmu meistariem. Es kā to uzzināju, skrēju uz to darbnīcu, atrāvu durvis un nokliedzos: nost no prizmas, neaiztikt! Par laimi, nebija vēl aiztikuši... un es dodu vismaz 90%, ja būtu aiztikuši, būtu pieķērušies ar eļļainiem un metāla putekļiem klātiem pirkstiem...
(Uzziņai: Glena-Teilora ir anizotropa kristāla dubultlauzēja prizma, nieka 5*5*5 mm kluciša cena 550 EUR!)

Šie piemēri rāda, ka attiecīgie meistari pat nesajēdz, kas viņiem ir nonācis rokās...

Avatar

By fubar 25.05.2007 23:17:01

Member · 1,811 comments

ja kāds velo meistars pat nesajēdz, kas tam ir nonācis rokās, tad tu, klients, vienkārši esi sajaucis adreses. kāpēc mēģināt programmēt tādu robotu? tikai tāpēc ka tam ir instrumenti, kas tev nav?

diemžēl parasti ir otrādi. klients sāk skaļi histēriski spiegt, kad tu šā karbona brīnumam tuvojies ar kuvaldu, un ir stingri pārliecināts, ka tu nevis iesitīsi enkuru, bet noteikti salauzīsi vismaz rāmi. tas nav no manas pieredzes, bet gan ilustrācijai.
vai arī ir saklausījies/ salasījies visādas dumības un mēģina diriģēt visu pasākumu ar saviem ūber-norādijumiem.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By Bomzis 14.09.2007 11:17:51

Local.Auth · 1,207 comments

Veikals Burusports Pārdaugavā Apūzes ielā smile))))))
Mans dēls tur jūlijā iegādājās Head kalnu ričuku un tad pēc apm. 1.5 mēnešiem aizdzina uz garantijas tehnisko. Nu domājām tā bišķi paskatīsies pieregulēs un viss, bet puisis saka ka pēc pāris stundām būšot gatavs ... piezvanīšot. Nu OK. Nu gaidu zvanu ... gaidu zvanu ... nekā ... aizbraucam paskatīties. Caur logu ieraugam ... šausmas!?!? ... veļuks izjaukts detaļās!!! un puisis vaiga sviedros ņemas ... sapratām ka nav ko iet iekšā un traucēt. ... gaidam tālāk ... zvana kā nav tā nav ... nu jau veikals tūlīt ciet vērsies, bet nākamajā dienā gribas uz Cēsu velomaratonu ... pirms pašām dienas beigām nemierīgi devāmies uz veikalu vēl. Čomaks nosvīdis paziņo ka tikko beidzis un brīnījās kā tik nojāts veļuks pa 1.5 mēnešiem. Saku ka brīnīties nevajg ... dēls pa tiem 1.5 mēnešiem, tik pa neceļiem vien, norullējis 1.5 tūkst.km. Bet darbs izdarīts gods godam, pat puteklīši visi notīrīti !!!, veļuks kā jauns !!! ... un tas viss pa garantijai ... bez maksas!!! Tikai viena bremžu trosīte nomainīta par 80 santīmiem. Nu vispār attieksme kolosāla. Liels paldies meistaram (nepaprasīju pat kā viņu godāt) un vispār visam veikala kolektīvam kopā! Vienīgi pašam lieli sirdsapziņas pārmetumi, ka netiku pienācīgāk pateicies par darbu. Bet nekas, gan jau vēl tiksimies. VISU CIEŅU !!!


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By bonys 11.10.2009 22:18:45

Member+ · 691 comments

Vislabākais meistars ir Mārcis, Lubānas tirgū! Īpaši daudz par citiem meistariem nezinu, jo laboju pats vai pie Mārča, bet viņa 15+ gadu pieredze man ne reizi nav radījusi šaubas.


mtbgarkalne.lv

Avatar

By silentshadow 13.01.2011 09:43:17

Member · 6 comments

Labdien.
Neveidojot jaunu tēmu, gribēju apjautāties, vai ZZK pie mēbeļu nama ir ok serviss, vai tur var vest velo uz apkopi?

Avatar

By suominen 13.01.2011 10:52:13

Member · 177 comments

No manas pieredzes - nē, labāk jau nu kaut kur citur.

Avatar

By predator404 01.07.2011 14:25:31

Member · 10 comments
Kikos wrote

Pats esmu no Iecavas, bet ričuku vienmēr vedu taisīt uz Velo Divi Tukumā. Kaut arī Rīga un Jelgava ir tuvāk. Atieksme vienmēr ideāla cenas ļoti ok, kā arī vienmēr tiek paskaidrots, ko un kā dara, par kādām detāļām, cik  vērts maksāt par ko nē utt. ļoti ātri strādā, nav rindas, kā Rīgā, kā arī var uzreiz izbraukt pa Tukuma mežu pauguriem un izmēģināt. Vienmēr arī piedāvā atlaidītes riteņiem, detaļām.Pieredze džekiem arī pietiekama. Tur darbojas J. Ozols, kas ir viens no  līderiem tautas klasē Seb velomaratonā un Vienības velobraucienā Mtb klasē palika 4 uzreiz aiz profiem!

          Man tā ir gadījies ar Janku no Latgalītes.Divus gadus esmu braucis ar gultņiem pedāļu centrā,nekādu problēmu.Iedevu pabraukt kādam čomiņam ar apmēram 100kg svaru uz pāris stundām un sākās problēmas ar gultņiem.Divas reizes laboju FANĀ(tās sliktākās atsauksmes)MĒNEŠA laikā!!!!!Gultņu nomaiņu,vai pievilkšanu gaidīju 2 nedēļas.Trešajā reizē,kad klanis sāka luftēt braucu pie Jāņa uz latgalīti,gultņi bija izbiruši,piedāvāja monobloku,teica tā būs labāk,ieliku.Nepagāja ne trīs mēneši jūtu,ka ar monobloku nav īsti kārtībā.Tagad nezinu ko darīt,kam ticēt,kam uzticēt veļuku?!


Velo entuziasti,apvienojamies!PAR ZAĻU LATVIJU!!!

Avatar

By Buks 01.07.2011 16:58:16

Member+ · 692 comments

Ir cilvēki, kas tic Dievam, ir cilvēki, kas tic Šleseram, bet es ticu sev!


Bērnībā puikas mērīja krāniņus ar lineālu, bet pieaugot - ar hronometru.

Avatar

By ktn 01.07.2011 17:05:28

Member+ · 1,641 comments
predator404 wrote

...Tagad nezinu ko darīt,kam ticēt,kam uzticēt veļuku?!

pagrabam...


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By despecs 01.07.2011 17:10:17

Member · 1,746 comments
Buks wrote

Ir cilvēki, kas tic Dievam, ir cilvēki, kas tic Šleseram, bet es ticu sev!

+1


Man svars ir OK, centners! smile, ar ekipējumu droši ka daži kg virs

ar oriģinālo monobloku(MERIDA freeway 9500 laikam) nobraucu aptuveni 10000 km, nākamais nu jau arī sasniedzis šo robežu, vidējais zobrats jau izjucis(braucu tikai uz lielā un atslodzei uz mazā), tagad gaidu, kad bloks atstieps galus. braucu cauru gadu, arī ziemā, droši, ka pa vasaru tikai brauktu, tad vilktu 2x ilgāk.

savam jaunizceptajam mtb ieliku truvativ ar 4 slēgtajiem gultņiem, redzēs, 700 tik nobraukti pagaidām!


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By zurkulisgi 12.03.2013 21:33:54

Member · 34 comments

Atgriežoties pie servisa Cēsu ielā 11.
Serviss labs apkope zem vidējās cenas tirgū. Viss precīzi pēc norunātā. Var redzēt, ka meistars zina ko dara.
Tik divas piebildes: 1. patiktos, ja pārbaudītu arī spiedienu riepās - tomēr pilna apkope smile 2. pieņēmēja beigtu 10kārši atkārtot par 17+ gadu pieredzi.


Ja gribi kaut ko:26875297