DPA komandas gaitas pasaules XCO apritē

Avatar

By voldemaars 05.05.2014 17:27:40

Banned · 4 comments

Par tā sauktajām ,,DPA komandas gaitām,, līdz šim nebiju interesējies, jo jau pašā komandas dibināšanas sākumā nācās dzirdēt no cienījamiem riteņbraukšanas aprindu cilvēkiem viņu domas par  šo it kā ,,super projektu,,. Taču tagad izlasot LRF mājas lapā pilnīgi nevajadzīgo skaļo paziņojumu par Andianova un Rācenāja atskaitīšanu no komandas, nolēmu apskatīt ko tad par viņiem raksta citur. Izrādās, ka par viņiem raksta tikai viņi paši, turklāt tukšais pašreklāmas burbulis ir uzpūsts nejēdzīgi liels. Ir nožēlojami ka no nekurienes riteņbraukšanas sabiedrībā uzrodas tāds diletants Irbe (  lasot viņa intervijas un rakstus personīgi man radies iespaids ka viņš vispār nesaprot nekā no tā ko pats runā un ar ko nodarbojas ) kurš sajauc normāliem puikām galvas aizmānot viņus prom no komandām, klubiem un treneriem bet vēlāk kā nevajadzīgas lietas vienkārši izmet. To ka Janēvics un Preimanis ir parastas viduvējības bet Rācenājs un Andriānov ir šosejas braucēji varēja taču uzzināt pajautājot jebkuram Latvijas riteņbraukšanas trenerim. Patiesībā visvairāk man žēl Janēvicu, ja viņš būtu palicis savā komandā kopā ar savu treneri, droši vien kādreiz būtu tiešām kaut ko sasniedzis MTB riteņbraukšanā, taču tagad visticamāk pavisam klusi un mierīgi beigs savu riteņbraucēja karjeru kopā ar DPA komandas pilnīgu izjukšanu, kaut gan manā vērtējumā šī izjukšana jau ir notikusi jo tā nevar publiski izrīkoties ar sportistiem.
   Par Irbes nekompetenci un lieluma māniju liecina arī viņa plātīšanās par Olimpiskās atlases punktu krāšanu un iespējamo dalībnieku skaita minēšana. Ja jau dalībniekus atlasa pēc valstu vērtējuma un Latvijai tiešām izdosies izcīnīt kaut vai vienu vietu MTB, tad kāpēc viņš tik pārliecināts ka tam jābūt DPA braucējam ? Tādas lietas droši vien izlems LRF valde, treneru komisija u.t.t. Manuprāt reālāki kandidāti varētu būt Blūms, Pētersons vai arī kāds kurs pašreiz vēl ir junioru vecumā un īsto sportisko formu sasniegs tieši pēc diviem gadiem.

Avatar

By Eduards 05.05.2014 18:08:40

Member# · 2,632 comments

Nu tad laicīgi uzrakstiet atlases kritērijus, lai nav "zem galda" jālemj. Jebkuru lēmumu kāda no pusēm vienmēr uztvers ar aizvainojumu. Tas arī neveica sporta izaugsmi, ja tu cīnies, bet pēc tam par tevi citi lems vai tev vispār ļaut braukt.

Latvijas čempī visi satiksies, un tad jau redzēs cik kurš tuvu Olimpiādei.

Avatar

By ArtursE 05.05.2014 19:17:44

Member · 20 comments

Neskatoties uz negācijām, kas pēdējā laikā ir ap DPA komandu - ceru un ticu, ka galamērķis RIO tiks sasniegts. Bez kļūdām neiztikt, būtiski ir tās labot un virzīties uz priekšu.

Lai veicas DPA komandai!

Avatar

By GR 05.05.2014 19:24:38

Member · 42 comments

To: voldemaars
Varbut velreiz izlasi, ko esi sarakstijis. Palabo. Un ievieto savu viedokli velreiz, atvainojoties par ne seviski korektiem izteikumiem.
P.S. Un ne jau LRF ir spejiga atspogulot patieso, objektivo situaciju, vai ari pienemt kadu situacijai atbilstosu lemumu. LRF no ta ir talu.


Trenējies ka atlēts.
Ēd kā uztura speciālists.
Guli kā zīdainis.
Sasniedz uzvaras kā čempions.

Avatar

By Laurisvb 06.05.2014 09:01:37

Member · 217 comments

To: Voldemaars
Vienkārši nožēlojams komentārs, diemžēl tipiski latvijas sporta federācijām un tām pietuvinātām personām sad

Pievienojos ArtursE, lai veicas DPA komandai! Jo tikai darot var kautko sasniegt...

Avatar

By janis-v 06.05.2014 21:49:52

Member+ · 288 comments

To : voldemaars
Ja noņem rozā brilles  un neņem pa pilno uzpūsto reklāmu par DPA , kas ir izvērsta LABI ,tad labi padomājot raksts ir tira patiesiba , jo ļoti labi un taisnigi par atlases variantiem  ir  pateicis   Eduards

Last edited by janis-v (06.05.2014 21:50:47)

Avatar

By runcis_zabakos 07.05.2014 09:28:16

Member · 406 comments

Manuprāt patiesība kaut kur pa vidu. Neapšaubāmi DPA komanda uzvedās diezgan pompozi un šobrīd ir vēl pa visam "zaļa". Reklāma ir loģiska, jo uzņēmumam DPA noteikti gribās kaut kā atpelnīt iegūldīto naudu šajā komandā.

Taču ir apsveicami, ka kāds kaut ko dara un mēģina sasniegt. Manuprāt, vienalga kurš un arī kā, bet ja kāds tiek uz Olimiādi tas ir sasniegums, protams, visticamāk, ka tas cilvēks būs olimpiskai tūrists, jo dažos gados nevar sasniegt augsto līmeni, bet tik un tā sporta attīstībai LV domāju, ka tasa noteikti dos.

Avatar

By Laimigais 07.05.2014 09:53:10

Local.Shop · 3,167 comments

Zinu, ka arī NN mērķis bija XCO RIO, pirms viņa skolnieki izvēlējās citus sadarbības partnerus.


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By duuzis 07.05.2014 11:07:46

Member · 462 comments
runcis_zabakos wrote

Manuprāt, vienalga kurš un arī kā, bet ja kāds tiek uz Olimiādi tas ir sasniegums, protams, visticamāk, ka tas cilvēks būs olimpiskai tūrists,...

Ko var muldēt par olimpiskajiem tūristiem! Lai uz Olimpiādi tiktu, ir tak tomēr jāizpilda starptautski zināmi kritēriji un šaubos, ka kāds no šeit rakstošajiem, es tajā skaitā, var viņu izpildei pietuvoties, par pašu izpildīšanu nemaz nerunājot! Lai kāds, kas saka ir tie un tie ir olimpiskie tūristi, pats pamēģina pietuvoties tam rezultātam, ātri aplauzīsies.

Avatar

By Baltais 07.05.2014 15:56:18

Local.Auth · 5,403 comments

Vēl variet paspēt, viss sākas tikai 25. maijā!

http://www.uci.ch/Modules/BUILTIN/getOb … Y&LangId=1


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By KKTK 07.05.2014 20:33:22

Member+ · 2,294 comments

Njā, treneris gan viņiem noderētu tiešām pieredzējis un zinošs nevis tautas klases...

Bet nu vēl naivi ceru, ka kāds no puišiem tiešām tiks uz Rio!

Avatar

By ginca23 07.05.2014 21:04:42

Member+ · 3,122 comments

Ne jau Ivo ir treneris! Sportisti gatavojas pie profesionāļiem. Js nekļūdos Ivo pilda komandas menedžera darbu.


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Komanda: Dobeles Dzirnavnieks/Focus Bikes

Avatar

By cello 07.05.2014 22:09:37

Local.Auth · 4,740 comments
Laimigais wrote

Zinu, ka arī NN mērķis bija XCO RIO, pirms viņa skolnieki izvēlējās citus sadarbības partnerus.

Ja nav noslepums kapec daudzskaitli?

Avatar

By Apols 09.05.2014 14:25:36

Member · 215 comments

Komanda jauna, arī cilvēki jauni un laužās, mācās, aplaužās un vienalga dara.
Ambīcijas lielas - tā arī jābūt!
DPA - labi, ka ir privātie, kas atbalsta šādu projektu. LV iedzīvotājiem/interesentiem ir papildus motivācija sekot notikumiem Pasaulē un salīdzināt ar mūsējo spēkus uz vareno fona.
Pieredze (Pasaules līmeņa) krājās tikai piedaloties Pasaules līmeņa mačos, nevis vien pie mums "sētas" gonkās.
Treneris - saprotu, ka meklē visu laiku, bet atdurās pret kvalifikācija/cena neatbilstību.
Spēki un vietas - cīnoties par 30-ieku Elitē un par 20-ieku (tuvu TOP10) U-23 ir ļoti labi rādītāji (vismaz sākumā). Salīdzinājumam, EST Pro pedalētājs Loo sāka aiz TOP50 un pagājušajā gadā sāka stabili braukt pa TOP30 un tuvojās TOP20. Tā ka iespējas ir.
Ivo - menedžeris, nevis treneris. Iespējams, nespēj tēlaini un literāli pareizi izteikties un paskaidrot, lai visiem būtu skaidri saprotams, tomēr cenšas vismaz informēt par notiekošo plašāku publiku. Protams, jāmācās pie PR sarunām/intervijām piestrādāt, lai būtu pat vidusmēra LV iedzīvotājam saprotams, par ko runa. Un pagaidām ar to varētu nodarboties DPA PR/Mārketinga nodaļa.
Atskaitītie - domāju, ka pareizs lēmums (tikai manas domas). Vispār, jautājums, kāpēc viņus vispār ņēma šajā projektā, jo no šosejas uz XCO pāriet ir krietni grūtāk nekā otrādi. Tehniskie nobraucieni (lasi - vertikālie kritumi, akmeņu sekcijas, saknes utt.), stāvie kāpumi ir gaužām savādāk pārvarami nekā šosejā, un baiļu sajūtai jābūt krietni mazākai, lai varētu veiksmīgi to visu pievarēt.
Jaunie, potenciālie - ir jāmeklē tautās, klubos, organizācijās, mežos... - visur. Un jāmeģina sarunāt ar esošajiem klubiem par viņu audzēkņu piesaisti šim projektam - diplomātiski un abpusēji izdevīgi. Jāmeklē vidusceļš, vai kādam klubam jābūt gatavam upurēt LV XCO riteņbraukšanas labā, atdodot savu audzekni DPA rokās. Tādā veidā audzēknis, ja ir nobriedis, tikai iegūs. Varbūt jāvienojas par "divvirziena līgumu", vai kā savādāk... Vienkārši jārisina, nevis jāpukst.
Federācija - heh, smags pasākums ar birokrātiju un blatiem, pazīšanos un "roka roku mazgā".
Rio potenciālie braucēji - te ir jāvienojas ar to pašu LRF par to, kurš varētu braukt, ja normas ir izpildītas. Izstrādāt un vienoties par kvalifikācijas normatīviem, kritērijiem un ieguldījumu punktu vākšanā. Jo, JĀ, tikai LRF noteiks, kurš dosies uz Rio. Pie nosacījuma, ka vairumu/lielāko daļu/vai visus punktu savāc DPA projekts, tad neapskaužu DPA, ja LRF izdomās aizsūtīt kādu citu, nevis DPA projekta dalībnieku. Bet tas ir risks, kas DPA būtu jāapzinās!!!

Neceļu DPA augstumos un nesaku, ka viņi ir vislabākie. Un tomēr viņi ir drosmīgi un dara! Metodes, lai izvērtē paši.

Veiksmi visiem! smile


katram savs

Avatar

By DZ 09.05.2014 14:43:12

Member · 3,404 comments

Laikam daži tiešām nesaprot, Kristofers gan sāka šoseju pie Kriša, bet Reinis sāka trenēties pie Noreiko tieši MTB un regulāri dzīvojās pa troiku savā vecuma grupā visos XCO krosos, šoseju nopietnāk sāka braukt aptuveni gadus divus tikai pēc tam, kā brauca mtb.
Pie NN arī sāka trenēties Pēteris.
Matīss sāka šoseju pie Bartuša.
No visiem šiem braucējien viennozīmīgi lielākā pieredze XCO ir tieši Reinim.
Kristofers un Reinis viennozīmīgi jaudas ziņā nav vājāki par Pēteri un Matīsu, bet pēdējie divi džeki ļoti labi spēj savaldīt baiku un braukt tehniski sarežģītus posmus precīzi un nezaudējot laiku, kas ir ļoti svarīgi un arī atsaucās rezultātos.

Last edited by DZ (09.05.2014 14:45:51)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By martinjsh 13.05.2014 20:43:56

Member · 23 comments

Kā Jūs to nesaprotat. Jūs rakstat garus komentārus un cenšaties izsecināt kautko. Bezjedzīgi. Visu parādīs PK Vācijā un Čehijā. Par nekadiem rezultatiem nevar spriest, ja uz pirmo PK posmu atbrauc 30 cilveki U23 un pa 20 vairaak elitē. PK kas būs eiropā būs 5reizes vairāk braucēju un tas parādīs rezultātu. Vienīgais pluss ka ir pāris punkti savaakti un būs iespēja startēt no priekšpuses.

Avatar

By suugoi 01.06.2014 17:05:12

Member+ · 1,471 comments

Vācija, Čehija, švaki sad


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By martinsb 01.06.2014 18:36:04

Member+ · 964 comments

Matīsam un Pēterim švaki, bet A.Pētersons 22. vietā.. Gaidam no DPA komentārus, tad redzēs kas un kā!

Avatar

By DPA_Cycling 31.07.2014 18:31:49

Member · 31 comments

Kādu laiku neesam komunicējuši šajā forumā, līdz ar to nebijām pamanījuši daudzos komentārus ap/ par mūsu komandu, braucējiem un tehnisko personālu. Paldies katram par kritiku, par pārdomām, par kompetenci, protams, arī par līdzi jušanu mūsu komandas veiksmēm un neveiksmēm.

Komandas sastāvs:
Matīss Preimanis un Pēteris Janevics - braucēji XCO un XCE disciplīnā
Ansis Uškaurs - braucējs XCE disciplīnā
Ivo Irbe - komandas menedžeris
Primoz Stranzar - komandas treneris (no Slovēnijas, pats brauc Enduro disciplīnā, interviju ar Primoz iespējams izlasīt http://www.delfi.lv/sports/news/other_k … =44686106)
Kristīne Tjarve - komandas komunikācija medijos, sociālo mediju profilos

Kā jau esat informēti, maija beigās mūsu braucēji Matīss un Pēteris piedalījās Pasaules kausa posmos Čehijā un Vācijā, kur rezultāti nebija pārāk labi, bet jūnija sākumā Eiropas čempionātā labāk veicās citiem Latvijas braucējiem.

Pasaules kausa posmā Čehijā, Nove mesto Pēteris piedzīvoja kritienu ar galvu pret akmeņiem, nonāca mediķu aprūpē, divreiz mainīja ratu, līdz ar to izstājās no sacensībām. Matīss šajā posmā ierindojās 92.vietā, viņa komentārs: "Sacensības bija smagas, kaut arī starts bija labs. Man nebija spēks kājās, nebija īstā forma, sagatavošanās posmā varbūt kaut kas nebija pareizi izdarīts. Nevaru salīdzināt savu fizisko sagatavotību, kāda man bija 1. Pasaules kausa posmā Dienvidāfrikā. Nove Mesto man nebijas jaudas un negriezās pedāļi."

Pasaules kausa posmā Vācijā, Albstadt Pēteris Janevics piedzīvoja vairākas tehniskas ķibeles, iebrucot metāla stabā, nolokot bremzi (hēbeli), sagrieztu stūri, kā rezultātā vienā no līkumiem nokrita un sasita augšstilba priekšējo muskuli. Pēteris ar visām sāpēm nobrauca visas sacensības un palika 74.vietā. Matīss šajā posmā palika 101.vietā.

Vācijā pirmās sacensības bija Ansim Uškauram, kurš brauca tikai XCE posmu.

Pēc nedēļas bija Eiropas čempionāts Vācijas pilsētā St. Vendelā, kur startēja visi trīs mūsu komandas braucēji. Lai arī Vācijā bija ieradies mūsu komandas fizioterapeits Raivis Aršauskis un palīdzēja puišiem atgūt formu pēc abām sacensībām, gūtās traumas lika par sevi manīt.

Ansis un Matīss piedalījās XCE posmā, kur Matīss izcīnīja augsto 26.vietu, bet Ansis palika 42.vietā.

Eiropas čempionāta XCO posmā Pēteris startēja ar savainoto celi, izcīnot 41.vietu, bet Matīss savā vecuma grupā palika 39.vietā.

Jāpiebilst, ka Nove Mesto mūsu braucēji pirmo reizi tikās ar komandas treneri Primoz Stranzar, kurš turpmāk trenēs puišus, kopīgiem spēkiem cenšoties sasniegt austākus rezultātus.

Atgriežoties Latvijā Pēterim tika veikta Pasaules kausa sacensībās savainotā ceļgala operācija un viņš atsāka braukt tikai divas dienas pirms Latvijas čempionāta MTB XCO disciplīnā 20.jūlijā. Pašlaik viņš trenējas Latvijā, tuvākās sacensības, kuras viņš brauks treniņu nolūkos, paredzētas svētdien, 3.augustā Trek kauss Madonā.

Savukārt Matīss turpina dalību startpautiskās sacensībās:
1)  14.jūnijā XC Kamnik Slovēnijā, kas ir C1 kategorijas sacensības, izcīnot godalgoto 4.vietu
2) 15.jūnijā XCO Samobor 2014 Horvātijā, iegūstot 9.vietu
3) 13.jūlijā XCO Nordic cup #2 Somijā, izcīnot 2.vietu (intervija ar 1.vietas ieguvēju Jukku Vastaranta par cīņu ar Matīsu https://www.youtube.com/watch?v=Ko7HBL9Ev4c)

Latvijā Matīss startēja Trek Kauss organizētajā XCE posmā Talsos, kur ierindojās 1.vietā.

Pašlaik Matīss kopā ar treneri atrodas Kanādā, kur nedēļas nogalē piedalīsies Pasaules kausa posmā, bet jau nākošajā nedēļas nogalē ASV Pasaules kausa posmā.

Aktuālākā informācija par mūsu komandas aktivitātēm pieejama FB lapā https://www.facebook.com/dpacycling

Ja ir vēlme pēc kāda viedokļa, sarunas ar mūsu komandas pārstāvjiem, esam atvērti komunikācijai, rakstiet un zvaniet, mūsu kontakti brīvi pieejami tīmeklī komandas mājas lapā: http://www.dpacycling.lv/lv

Vēlreiz paldies par sekošanu līdzi mūsu braucēju sportiskajiem izaicinājumiem!

Avatar

By suugoi 03.08.2014 20:10:10

Member+ · 1,471 comments

http://live.redbull.tv/events/359/2014- … xco-women/

XCO sieviesu starts, paslaik dzivaja

velak jabut viriesu startam kura startes DPA Matiss


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By 4444 04.08.2014 15:06:52

Member+ · 377 comments

Vienā no smagākajām trasēm Matīsam ļoti labs rezultāts!

Avatar

By suugoi 10.08.2014 22:02:52

Member+ · 1,471 comments

http://live.redbull.tv/events/363/2014- … m-xco-men/

Atsildoties pēc SEB'a.... pēc 10 minūtēm sāksies tiešraide kārtējai gonkai kurā startē Matīss


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By Baltais 10.08.2014 22:29:50

Local.Auth · 5,403 comments

live timing -  http://www.uci.ch/templates/BUILTIN-NOF … Id=MTU0MjY UCI Live Timing


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By suugoi 24.08.2014 15:44:18

Member+ · 1,471 comments

Pēc 30 minūtēm būs vīru XCO posms francijā, šoreiz izsktās ka bez DPA braucējiem - http://live.redbull.tv/events/368/2014- … e-xco-men/

No šī paša posma nāk arī traģiska ziņa, 22. Augustā XCE kvalifikācijas laikā smagu krita holandes braucēja Annefleur Kalvenhaar, kura vēlāk slimnīcā mira no gūtajām traumām.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By voldemaars 17.09.2014 13:38:00

Banned · 4 comments

DPA pašreklāmas materiālos izlasīju šādu uzjautrinošu tekstiņu :
           ,,Sestdien mūsu komandas braucēji piedalījās Vivus MTB pēdējā posmā, kas tika izmantotas kā ātruma treniņš pirms gaidāmajām C1 kategorijas sacensībām Polijā šīs nedēļas nogalē.
Puiši godam izpildīja trenera doto uzdevumu - intervālus, sākumā turoties līderos, bet pie beigām ļaujot ZZK komandas braucējiem izvirzīties vadībā.
Sacensībās uzvarēja ZZK braucēji Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms, bet mūsējie braucēji ierindojās 4. un 5.vietā.,,

Personīgi man šķiet, ka vienīgais cilvēks Latvijā, kurš vēl līdz šim nav sapratis ka pilnīgi nelietderīgi tērē savu naudu, uzturēdams šo ,, superkomandu,, ir DPA šefs. Acīm redzot Irbe un kompānija ar šādiem tekstiņiem tomēr spēj vēl kādam aizliet acis un ausis. Preimanis un Janēvics ir pilnībā sevi izsmēluši viduvēji braucēji bez jebkādām nākotnes perspektīvām starptautiskajā līmenī. Tad jau droši vien Pasaules čempionātu  Norvēģijā abi šie sportisti arī izmantojuši kā ,,intervālu treniņu,, gatavojoties svarīgajām C1 kategorijas sacensībām Polijā (P.Č.  Preimanim – 1 aplis, Janēvicam – 3 apļi !!! ). Sakumā uzbāzīgā DPA pašreklāma likās vienkārši smieklīga bet nu jau tas sāk izskatīties nožēlojami.

Avatar

By wattanens 17.09.2014 13:48:49

Member · 805 comments

Pie šādiem komentāriem gribētos arī redzēt ne tikai vārdu, bet arī uzvārdu. Voldemārs who?


3/4