DPA komandas gaitas pasaules XCO apritē

Avatar

By egils13 27.02.2014 20:42:49

Member+ · 1,195 comments

šodien mūsu jaunajai XCO komandai DPA bija šīs sezonas pirmais starts. rezultāti ir šeit: http://www.cyclingnews.com/races/cyprus … -1/results

Tā ir īsā 4 dienu daudzdiena ar XCO trasēm. šodien bija prologs 5.7km garumā ar atsevišķu startu, lai noteiktu vietas koridoros rītdienas startam.
Ļoti labs rezultāts ir Pēterim - 11.vieta un apsteidza bijušo pasaules čempionu un XCO leģendu spēni Hermidu. tāpat apsteidza arī vienu no pagājušās gadas līderiem šveicieti Lukasu Flukringeru. no līdera arī atpalika par pieklājīgu pusminūti.

Matīsam izskatās ka bija kādas tehniskas problēmas trasē, jo nepieklājīgi daudz zaudēja - uz 5,7km apaļas 8 minūtes. Cerams, ka viss kārtībā ar veselību.

Reinis un Kristofers ierindojās apmēram pa vidu (kopā ap 80 dalībniekiem).

tas tāds īss ieskats, bet gaidām informāciju arī no komandas menedžera Ivo. Vispār, pilnīgi nejauši uzgāju puišu facebook profilus, Ivo varētu šeit forumā to lietu papopularizēt, jo džeki tiešām daudz interesantu lietu izliek apskatei un būtu tikai apsveicami, ja lielāks velomīļu skaits to arī izlasītu - varbūt būtu mazāk muļķīgu jautājumu par treniņu procesu un atjaunošanos.

Gaidām turpinājumu un vēlu veiksmi startos.

P.S.: man piemēram bija liels pārsteigums, ka komanda par mehu ir paņēmusi 2013.gada Latvijas XCO čempionāta elites grupas 3.vietas ieguvēju Didzi smile šo vajag konkurējošām komandām pateikt, lai zina, ka pie mums joki mazi - ja neesi pirmais, būsi mehs! smile (Didzi, neņem ļaunā, tas pozitīvismam smile ).

Avatar

By Baltais 27.02.2014 21:00:33

Local.Auth · 5,403 comments

Matīsam sadurta riepa


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By suugoi 27.02.2014 21:02:51

Member+ · 1,471 comments

Ļoti interesanti. Ir kādi video vai foto, kuros varētu aplūkot braucējus?


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By Baltais 27.02.2014 21:08:36

Local.Auth · 5,403 comments

http://www.dpacycling.com/lv/


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By martinsb 27.02.2014 21:14:27

Member+ · 964 comments

Jaunākais info ir facebook- DPA Cycling Team
katram no komandas braucējiem ir arī savi profili, kuros viņi dalās ar savām ikdienas gaitām un ne tikai...

Avatar

By DPA_Cycling 27.02.2014 23:42:59

Member · 31 comments

Paldies par visiem komentāriem, turpmāk centīsimies likt ziņas arī šeit forumā, kā jau minējāt!

Pareizi minējis martinsb - visātrāk mūsu informācija pieejama komandas FB profilā DPA Cycling Team. Katram no komandas braucējiem ir izveidots savs personīgais sportista profils turpat FB: Matīss Preimanis - MTB Cyclist, Pēteris Janevics - MTB cyclist, Reinis Andrijanovs - MTB Cyclist, Kristofers Rācenājs - MTB cyclist.

No sacensībām informācija dienas gaitā sekos arī mūsu Twitter profilā DPA cycling

Kopš rītdienas publicēsim informāciju arī šeit - gan video no komandas treniņiem, kas aizritēja sagatavošanās posmā, gan arī par sacensībām.
Cyprus Sunshine Cup 2014 ir mūsu puišu debijas sacensības, aizvadīts prologs, bet priekšā vēl 3 dienas - var teikt, ka rīt sākas nopietnas gonkas - aptuveni 50 km garš posms.

Dienas gaitā ziņosim par mūsu puišu sniegumu!

Paldies visiem par līdzi jušanu!

Avatar

By DPA_Cycling 27.02.2014 23:46:49

Member · 31 comments

27.februārī jaunizveidotā Latvijas UCI MTB XCO komanda DPA Cycling Team, kas ir vienīgā UCI MTB komanda Baltijas valstīs, aizvadījusi debijas sacensību Cyprus Sunshine Cup – Afxentia pirmo posmu (Kiprā). Jaunākais komandas braucējs Pēteris Janevics sacensību prologa posmā izcīnījis augsto 11.vietu.

Sacensības Cyprus Sunshine Cup – Afxentia 2014 norisinās no 27. februāra līdz 2.martam Kiprā, iekļaujot četrus posmus – vienu katrā no sacensību dienām. Sacensībās piedalās Eiropas spēcīgākie MTB krosa braucēji, piemēram, no komandām Cannondale, BMC un Scott-Odlo.

Komandas menedžeris Ivo Irbe: „Pirmā sacensību diena aizvadīta, par mūsu fizisko sagatavotību vēl nevaru sniegt komentārus, jo prologa posms bija tikai 5.6 km garš. Mūsu uzstādījums sportistiem bija braukt saudzīgā režīmā, lieki neriskējot, ko viņi arī centās ievērot. Šī bija pirmā reize, kad mūsu komandas velobraucēji piedalījās pasaules līmeņa MTB prologa posmā, kas ir jauna pieredze komandai kopumā. Mums bija iespēja iepazīties ar trasi jau pagājušā nedēļā, kad šeit uz vietas aizvadījām treniņnometni. Savu startu puiši iesāka saudzīgi, tālāk, vadoties pēc sajūtām, kāpināja savu tempu. Varu piebilst, ka tehniskais nodrošinājums un personāls mums ir līdzvērtīgs pārējām pasaules līmeņa komandām, kas piedalījās sacensību pirmajā posmā. Daudzām komandām šajās sacensībās ir līdzīgi - ne tikai cīnīties par godalgotajām vietām, bet arī izmēģināt jaunos velosipēdus, sagatavoties pārējām sezonas sacensībām.”

Sacensībās piedalījās visi četri DPA Cycling Team sportisti komandas kapteinis Reinis Andrijanovs, trīskārtējais Latvijas MTB kalnu divriteņu čempions Matīss Preimanis, Latvijas XCO čempions Kristofers Rācenājs un vairākkārtējas Latvijas MTB maratona čempions, Latvijas čempions U23 braucējs – Pēteris Janevics. Vienā no trases daļām, 1 km pirms finiša, M.Preimanim neveicās, viņš sagrieza priekšējo riepu, pats tika galā ar šo tehnisko ķibeli un tika līdz finišam, kas kopvērtējumā deva sliktāku rezultātu nekā pārējiem komandas biedriem.

Jaunākais komandas braucējs Pēteris Janevics sacensību prologa posmā izcīnīja augsto 11.vietu, Reinis ierindojās 44.vietā, Kristofers 50.vietā, bet Matīss tehniskās ķibeles dēļ palika 108. Kopumā finišēja 111 sacensību dalībnieki.

Sacensību Cyprus Sunshine Cup – Afxentia 2014 prologa trase sākās pilsētā pa šaurām ieliņām, tālāk sekoja ieskrējiens pa lielceļu, trasei pārejot stāvošā, kāpjošā serpentīnā, kam pēc tam sekoja garš, akmeņains un līkumains nobrauciens. Tālāk trasē bija nevienmērīgs grants ceļš ar stāvu kāpumu noslēguma daļā, kam sekoja dinamisks nobrauciens ar finišu pilsētā.

„Varētu teikt, ka īstais sacensību sākums būs tikai rīt, kad puiši dosies otrā posma distancē, kas būs 49.5 km gara,” turpina komandas menedžeris I.Irbe. „Otrajā posmā sagaidāms viss, kas parasti ir nopietnās MTB XCO sacensībās – stāvi nobraucieni, gari serpentīni, ap 10 km gara un dinamiska taka nobraucienā, stāvi kāpumi utml. Puiši ir izbraukuši arī šo sacensību posmu treniņu režīmā. Jebkura no Kipras sacensību trasēm ir izaicinājums, jo tās ir dzelkšņainas un šķembainas, kas mēdz izraisīt tehniskas ķibeles – pārdurtas riepas.”

DPA Cycling Team komandas sportisti šajā sezonā startē ar S-WORKS STUMPJUMPER HT WORLD CUP velosipēdiem, kas ir konkurētspējīga tehnika salīdzinājumā ar pārējām komandām, kas piedalās šāda līmeņa sacensībās.

Nedēļu pirms sacensībām Latvijas sportisti jau ir iepazinuši trīs no četrām distancēm, komandas plānos ir uzturēties Kiprā līdz 9. martam, kad norisināsies otrais Sun Shine Cup etaps XCO Voroklini.

Komanda DPA Cycling Team izveidota 2013.gada nogalē, pateicoties IT kompānijas DPA atbalstam, un tajā startē četri sportisti, kuri sevi pierādījuši dažāda veida riteņbraukšanas sacensībās Latvijā un pasaulē.

Velokomandas debijas sezona sākusies ar treniņnometni un līdzdalību UCI MTB sacensībās Cyprus Sunshine Cup - Afxentia Kiprā. Līdz sezonas noslēgumam kopumā paredzēta dalība 20 sacensībās, no kurām kā svarīgākās minamas Eiropas čempionāts European Championships - XCO-XCE Vācijā jūnija sākumā un Pasaules čempionāts UCI XCO/XCE WORLD CHAMPIONSHIPS Norvēģijā septembrī.

Komandas treniņiem un sacensībām iespējams sekot līdzi interneta vietnē Facebook - DPA Cycling Team.

Avatar

By DPA_Cycling 27.02.2014 23:53:52

Member · 31 comments

Un te Matīss pats par šīs dienas tehnisko ķibeli https://www.facebook.com/matis.preimanis

Avatar

By DPA_Cycling 28.02.2014 17:19:48

Member · 31 comments

Pēc sacensību otrās kārtas Pēterim pēc neoficiāliem rezultātiem 12.vieta!

Unofficial results of Afxentia stage 2- men: 1. Fabian Giger, 2. Ondrej Cink, 3. Julian Schelb, 4. Florian Vogel, 5. Marco Fontana Followed 45 seconds later by Rohrbach, Medvedev, Van Der Heijden, Vogel, Hermida, Indergand, Janevics, Scheire and Litcher

Šodien arī Matīsam būs labs rezultāts, aiz viņa palika Kristofers un Reinis.

Reinim trasē kritiens un bojāts velo, līdz ar to rīt ar rezerves velosipēdu, bet pašam viss kārtībā!
Šodien nevienam no mūsu komandas nebija pārgrieztu riepu, visi sveiki un veseli tikuši līdz finišam. Puišiem zināms nogurums. Rīt priekšā klasiskā maratona XCM trase.

Avatar

By Papuass 28.02.2014 18:10:32

Member+ · 2,882 comments

Pieņemu, ka daudzi šos sportistus nezin, te var apskatīt, ka daļa no augstāk nosauktajiem startēja Londonas olimpiādē
https://en.wikipedia.org/wiki/Cycling_a … ss-country

Mūsējo mērķis - būt līdzīgā sarakstā uz Rio spēlēm.

P.S. Sarakstā arī velokrosa leģenda Sven Nys (DNF, bet 2008. gadā Pekinā bija devītais).

Avatar

By DPA_Cycling 28.02.2014 23:54:22

Member · 31 comments

Oficiālie Cyprus Sunshine Cup 2014 rezultāti otrajā posmā: Pēteris Janevics 13.vieta, Matīss Preimanis 34.vieta, Kristofers Racenājs , Reinis Andrijanovs  67.vieta.

Avatar

By DPA_Cycling 01.03.2014 00:04:44

Member · 31 comments

Oficiālie Cyprus Sunshine Cup 2014 rezultāti otrajā posmā: Pēteris Janevics 13.vieta, Matīss Preimanis 34.vieta, Kristofers Racenājs , Reinis Andrijanovs  67.vieta.

Avatar

By DPA_Cycling 01.03.2014 00:09:51

Member · 31 comments

Kopējais rezultāts pēc diviem Cyprus Sunshine Cup posmiem mūsu DPA Cycling Team puišiem: Pēteris Janevics - MTB cyclist 12.vieta, Kristofers Racenājs - MTB cyclist 48.vieta, Matīss Preimanis - MTB cyclist 63.vieta, Reinis Andrijanovs - MTB cyclist 65.vieta.
Sacensības precīzi pusē, vēl divi noslēdzošie etapi. Izturību puišiem, jo iestājies jau nogurums

Avatar

By six6 01.03.2014 10:01:37

Member+ · 1,287 comments

Man jau patik.

Avatar

By martinsb 01.03.2014 18:15:38

Member+ · 964 comments

DPA Cycling Team-
Mūsu puiši uzrāda neticami labus rezultātus arī Cyprus Sunshine Cup 3.etapā: Pēteris Janevics 12.v., Matīss Preimanis 29.v., Kristofers Rācenājs 44.v., Reinis Andrijanovs 48.v.
Šodien bez tehniskām ķibelēm. #GoRio

Avatar

By DPA_Cycling 03.03.2014 10:27:22

Member · 31 comments

Grand finale! Mēs to paveicām - pirmās smagās, turklāt daudzdienu sacensības Cyprus Sunshine Cup 2014 aizvadītas. Kopvērtējumā Pēteris Janevics - MTB cyclist ieguvis augsto 13.vietu un arī UCI punktus. Matīss Preimanis - MTB cyclist 33.vietu, Kristofers Racenājs - MTB cyclist 40.vietu, bet Reinis Andrijanovs - MTB cyclist 44.vietu - visi 50niekā!

Avatar

By Papuass 03.03.2014 11:05:28

Member+ · 2,882 comments

UCI punkti izskatās, ka pirmajiem 40:
http://www.uci.infostradasports.com/asp … =0&Cache=8

Avatar

By suugoi 03.03.2014 11:43:01

Member+ · 1,471 comments

Pēteris skatos pats jaunākais no visa 20nieka big_smile


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By DPA_Cycling 03.03.2014 13:19:36

Member · 31 comments

Īss ieskats sacensību pēdējā posma fotogrāfijās - mūsu sportistu sniegumā https://www.facebook.com/media/set/?set … 501&type=1

Avatar

By DPA_Cycling 03.03.2014 13:21:28

Member · 31 comments

Grand finale! Mēs to paveicām - pirmās smagās, turklāt daudzdienu sacensības Cyprus Sunshine Cup 2014 aizvadītas. Kopvērtējumā Pēteris Janevics - MTB cyclist ieguvis augsto 13.vietu un arī UCI punktus. Matīss Preimanis - MTB cyclist 33.vietu, Kristofers Racenājs - MTB cyclist 40.vietu, bet Reinis Andrijanovs - MTB cyclist 44.vietu - visi 50niekā!
Esam apmierināti ar rezultātu, ar gūtajām mācībām un gatavi nākošajiem startiem! #GoRio

Ieskats pēdējā posma fotogrāfijās - mūsu puišu sniegums: https://www.facebook.com/media/set/?set … 501&type=1

Par sacensību kopvērtējumu un Pētera un komandas menedžera Ivo komentārs: http://www.dpacycling.lv/lv/jaunumi/sez … s-13-vieta

Avatar

By krists 03.03.2014 21:37:23

Member · 148 comments

Eh, laimīgie saulīte spīd un palmas!
Malači, tā turpināt!

Avatar

By Kaspi4 03.03.2014 23:01:42

Member++ · 2,295 comments

Kaut ko bik par trasi pastāstiet. Kas un kā.Vai bija kultūršoks.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By egils13 04.03.2014 08:40:51

Member+ · 1,195 comments

trases īpatnības ļoti labi redzamas fotogrāfijās un Pētera izliktajos video - sauss, ciets un akmeņais segums. nedomāju, ka puišiem bija kultūršoks, tomēr nedēļu padzīvoja tajā apvidū un arī ir pietiekama pieredze no citām šāda veida sacensībām. Skaidrs, ka tas nav Latvijas MTB smile Saprotu, ka viņi jau no pagājušā gada rudens aktīvi trenēja tehniku Spānijā un tur segums varētu būt līdzīgs, varbūt nedaudz mazāk akmeņains. Jāatzīst, ka lielākā daļa no LV braucējiem (mani ieskaitot) gan jau visu XCO aplīti nemaz nespētu nobraukt, nenokāpjot no velo smile
fotogrāfijās varēja redzēt, ka diezgan daudzi līderi brauca ar 29-er fullīšiem (merida pilnā sastāvā, čehs no trek-rubena ar aplīmētu s-works epic smile ). skatoties pagājušā gada pasaules kausa posmus, var redzēt, ka atkarībā no trases īpatnībām daudzi braucēji izvēlas tieši fullīšus. Piemēram, Norvēģijas posmā pat Nino brauca ar fullīti (tur, liekas, ka no pirmā 5-ka 3 bija uz fullīšiem). un kas vēl vairāk pārsteidza - ar fullīšiem tika braukts pat XCE, kas ir ļoti liela eksplozīva spēka disciplīna ar īsu sacensību laiku (aplis parasti ap 1km) un bieži vien lielāko apļa daļu braucēji vālē kājās stāvot.
Vai puišiem pēc Kipras nobraucieniem nav parādījusies vēlme pēc fullīša? un kā ir ar plāniem pa dalību XCE? Cik skatījos, vīru konkurencē nav daudz tādu, kas sekmīgi brauc abas disciplīnas. acīs iekrita vienīgi šveicietis Litscher no meridas, kas sezonas vidū gan XCE cīnījās par pjedestālu, gan tuvu tam bija arī XCO.

Avatar

By DPA_Cycling 04.03.2014 09:44:12

Member · 31 comments
egils13 wrote

trases īpatnības ļoti labi redzamas fotogrāfijās un Pētera izliktajos video - sauss, ciets un akmeņais segums. nedomāju, ka puišiem bija kultūršoks, tomēr nedēļu padzīvoja tajā apvidū un arī ir pietiekama pieredze no citām šāda veida sacensībām. Skaidrs, ka tas nav Latvijas MTB smile Saprotu, ka viņi jau no pagājušā gada rudens aktīvi trenēja tehniku Spānijā un tur segums varētu būt līdzīgs, varbūt nedaudz mazāk akmeņains. Jāatzīst, ka lielākā daļa no LV braucējiem (mani ieskaitot) gan jau visu XCO aplīti nemaz nespētu nobraukt, nenokāpjot no velo smile
fotogrāfijās varēja redzēt, ka diezgan daudzi līderi brauca ar 29-er fullīšiem (merida pilnā sastāvā, čehs no trek-rubena ar aplīmētu s-works epic smile ). skatoties pagājušā gada pasaules kausa posmus, var redzēt, ka atkarībā no trases īpatnībām daudzi braucēji izvēlas tieši fullīšus. Piemēram, Norvēģijas posmā pat Nino brauca ar fullīti (tur, liekas, ka no pirmā 5-ka 3 bija uz fullīšiem). un kas vēl vairāk pārsteidza - ar fullīšiem tika braukts pat XCE, kas ir ļoti liela eksplozīva spēka disciplīna ar īsu sacensību laiku (aplis parasti ap 1km) un bieži vien lielāko apļa daļu braucēji vālē kājās stāvot.
Vai puišiem pēc Kipras nobraucieniem nav parādījusies vēlme pēc fullīša? un kā ir ar plāniem pa dalību XCE? Cik skatījos, vīru konkurencē nav daudz tādu, kas sekmīgi brauc abas disciplīnas. acīs iekrita vienīgi šveicietis Litscher no meridas, kas sezonas vidū gan XCE cīnījās par pjedestālu, gan tuvu tam bija arī XCO.


Par fulīšiem nedomājam, ir atsevišķi braucēji, kuri tos šad tad izmanto. Lielākas diskusijas ir par 27.5 un 29 izvēli. Sunshinekaritzla ritenis hardtails nebija vēl atnācis uz šīm sacensībām (arī tā lielajiem braucējiem gadās), viņš brauca ar to, kas bija - s- works bija aizlīmēts, jo tika nomainīts komandas velosipēdu sposnors.
Merida - viņiem šeit bija fullīši, jo pēc Kipras dodas uz Absa Cape epic. Visam šeit ir izskaidrojums, un katra izvēle tiek izdarīta pamatoti. Šeit trases segums neprasa fullīša klātbūtni, 90% izmantoja hardtail!

Avatar

By Vaskis 04.03.2014 09:50:50

Member · 2,608 comments

Veiksmi gaitās!

Matīsam ideāla forma! Šo kā reprodukciju var palaist tirgū:)

Vēl neliels tehniskas dabas jautājums, cik saprotu visiem komandas velo ir XX1. Kādus zobratus priekšā izmantoja braucēji šajās sacensībās?

Avatar

By FOX 04.03.2014 10:24:56

Member+ · 5,275 comments

Pēteris ar XX1 nebrauca.


TREK Supercaliber

Avatar

By Sram 04.03.2014 10:46:12

Member · 1,184 comments

Interesanti, ka komanda saucas TREK dpa, bet čaļi brauc ar SPEC smile