Jūrmalas velo celiņš

Avatar

By Jorgo 30.03.2020 12:51:36

New Member · 55 comments

Tik daudz cilvēku gan velosipēdistu gan kājāmgājēju ar ratiem, bērniem un suņiem uz Jūrmalas veloceliņa kā pagāšsestdien, neesmu redzējis pa 20 gadiem, kopš regulāri braucu gan uz darbu gan Jūrmalu gan vasarā gan ziemā. Sajūta bija kā Kopenhāgenā... No vienas puses liels prieks, tikai vai tas īsti atbilst #paliecmajās?? 
No otras puses arī saprotams, ka karantīna nav izsludināta, bet pa vakariem cilvēki vairs neiet ne uz bāriem, ne kultūras pasākumiem, pa vīkendien arī viss atcelts, ko tad lai tas cilvēks dara? Es domāju, ka visumā sabiedrība ir atbildīga un ņem distancēšanos nopietni, Vecrīga tik tukša kā nekad, lielveikalos neesmu bijis, bet ziņo ka no tiem arī izvairās. Kaut kur ārā, saulītē jau gribas, lai mājās nenojūgtos ar drūmām domām, protams, ka sanāk "sastrēgt ap dabas takām un objektiem" ne visiem ir lauku mājas kur nozust un paslēpties dārzā ar savu mangāli.
Plus iesaka lietot velo sabiedriskā vietā. Takā faktiski viss ir tā kā tam jābūt.


Avatar

By Ansis 13.11.2021 15:46:39

Member++ · 3,648 comments

Kā daudzi būs konstatējuši, Jūrmalas veloceliņa zemākais un purvainākais posms starp Babīti un Priedaini ir kapitāli atjaunots. Taču šķembas tam veda pa Priedaines izgāztuves ceļu, līdz ar ko veloceliņš līdz atjaunotajam posmam ir kļuvis vēl vairāk izmīcīts.
Jūrmalas avīze raksta, ka to un visu līdz Priedainei atjaunos pēc pāris gadiem, kad būs ES projekta nauda. Plānā esot ietverts arī jauns veloceliņš Mārupe - Jūrmala, kas daudzus var interesēt.