Es nemaz nezināju, ka velosipēdu var apdrošināt, tagad zināšu un varētu to pat izdarīt, par traumām gan- vasarās ikdienā mēģinu pārvietoties ar velo un bez apdrošināšanas diez vai justos droši, vis kas var notikt, labi, ka var dabūt kaut kādu naudu atpakaļ par traumām, etc.
Lūk arī apdrošīnātāji ir uzoduši šo tēmu :) Gaidām piedāvājumus.
Vai daži simti eiro spēj kompensēt kādu nopietnu traumu? Labāk tomēr braukt piesardzīgāk.
Vai daži simti eiro spēj kompensēt kādu nopietnu traumu? Labāk tomēr braukt piesardzīgāk.[/quote]
pāris simteļi par sasitu ričuku un pabojātu veselību ir izcili slikts piedāvājums, manuprāt
Uzraku šo tēmu. Meklējot netā kas to piedāvā.
Kas zināms par If velo apdrošināšanu? Kādas atsauksmes pieredze utt?
Esmu apdrošīnājis BTA, bij 39 eiro ar 2000 limitu.
es nesen kontaktējos ar pilnīgi visiem apdrošinātājiem. labākais ko piedāvaja bija mājokļa apdrošināšana + nelaimes gadījumu apdrošināšana baltā. normāli apdrošināt hi-end velo ar nelaimes gadījumiem iekļaujot amatieru sacensības pie mums nav iespējams.
man gan stāstīja ka var, caur Swedu (tas variants ar mājokļa apdrošināšanu)
swed man vienkārši atbildēja, ka velosipēdus neapdrošina :D
par cik velo uz ielas neatstāju vispār, interesēja apdrošināšana, kas segtu bojājumus velo krītot vai kā līdzīgi iegūtus. mājokļa apdrošināšana + nelaimes gadījumu apdrošināšana bija labākais variants, šķiet līdz 500 eur segums, velopolisēm tikai 200 max. bet tas tāpat bija ļoti tālu no tā ko meklēju, angļiem segumi līdz 10k £, ja nomaucies, atbrauc pakaļ, aizved uz māju, velo uz servisu un samaina salauztās detaļas.
Krišs, pm
Pašam bija BTA! Iekļautas amateru sacensības. Bija 2 traumas, viena sev, viena ritenim! Abas bez problēmām tika apmaksātas un atrisinātas.
Negadījums notika sacensībās, vai ikdienas satiksmē?
Abi bija sacensībās! Līgumu slēdzot vēl pārjautāju, vai amatieru sacensības ir iekš apdrošināšanas, teica, ka jā. Un tā arī ir, balstoties uz manu pieredzi.
Bija BTA pagasho gad noliku uz acim salauzu ri4ukam daksu sev roku uz pusem :( Ar nelaimes gadijumiem nebija nekadu problemu samaksaja kompensaciju. Arstesanas izdvumu isti nezin kaa vini apmaksa ,jo bija cita polise. Ar velo salabosanu diezgan cabigi bija liels cakars beigas nosplavos un saremonteju par savu naudu :D jo tur tikai apmaksa remontu lidz 200eiro.
Vel ir variants IF velo kaso ,bet nessmu vina iedzilinajies
Ja ir Masters licence un mauc sportā - der? Cik ir kompensācijas apjoms max?
Domāju, ka jā! Ja vien tā nav profesionāļu licenze. Pats braucu sportu, nekādu problēmu. Bet, protams, labāk lai izskaidro visus punktus līgumā, ja rodas šaubas.
Kadas cenas ir polisem katra bode un kura butu racionalaka izvele?
Piemeram BTA lapa rada ka atsutis cenas piedavajumu…
Cerru ka nedublejas jautajums oh my
BTA nospied lapā “Pret kādiem riskiem var apdrošināties?”, tur būs cipari