Velo drēbju komplektēšana rudenim/ziemai

man bija līdzīgi, tāpēc tagad izmantoju papildus sildošo smēri un ir ok: https://www.fans.lv/veikals/dazadi-2/aksesuari-silditaji/warm-feet/

man bija līdzīgi, tāpēc tagad izmantoju papildus sildošo smēri un ir ok: https://www.fans.lv/veikals/dazadi-2/aksesuari-silditaji/warm-feet/[/quote]Tā smēre rada siltuma ilūziju, jeb tiešām veicina asinsriti?Nevar gadīties, ka komfortabili minoties, patiesībā lēnām atsalst pirksti, vienīgi to nejūti?

MTB Northwave zābakos untiešām var braukt ar vasaras zeķi un nekas nesalst, pat ar -10 nekādu problēmu uz 3h. Salst Tev droši vien kādu kāju apasiņošanas īpatnību dēļ, varbūt kādreiz esi apsaldējis?[/quote]
Ar vasaras velokurpēm ilgstoši var braukt virs +7 grādiem sausā laikā. Zemākā temperatūrā jāuzvelk neoprēna mokasīni, zem +2 grādiem vienīgā alternatīva ir ziemas velozābaki. Ar Northwave yeti esmu 3,5 stundas braucis -16 -20 grādos un kājas nesala.

Ar Northwave Himalaya (kas laikam tas pats yeti ir) -10 pēc 3h sāku just, bet es no salīgajām personām

Lasu, un šķiet, ka puse Kamčatkā min ar tādu inventāru. :D Līdz -5 var ļoti laimīgi mīt 3-5h ar nike flīša silto apakšiņu, ziemas velojaka un vestīte pa virsu papildus vēja barjerai. Extra plānāka kārta pēc apstākļiem. Kājās sportful ziemas bikses ar windatoperi, merino zeķe un northwave ziemas mtb zābaki(pat ne arktiskā versija). Slēpošanas cepurīte, biezāks buff un force cimdi, diez gan basic. Vēsākā laikā labāk slēpot vai hokeju spēlēt. :) Mežā var vēl plānāk ģērbties. Bet krosa mačos pie +2, lietū, arī vasaras kombiņā ar garo baselayer baigi labi.

Vēl viens no GCN.
Ko NEvilkt ziemā.

https://www.youtube.com/watch?v=vKNmd0hPfXI