šis “jaukums” ir speciāli sportistam radīts!!! domāju, ka aspms* būs stāvā sajūsmā!
apraksts vnk izcils!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdphko.html
šis “jaukums” ir speciāli sportistam radīts!!! domāju, ka aspms* būs stāvā sajūsmā!
apraksts vnk izcils!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdphko.html
liesmas tādas pabalējušas, bet nu citādi tiešām spēcīgi, spēcīgi… :D
Ārprāts! Es tikko paēdu!
[quote=buzic 65]šis “jaukums” ir speciāli sportistam radīts!!! domāju, ka aspms* būs stāvā sajūsmā!
apraksts vnk izcils!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bdphko.html[/quote]
Nu jā bez tās dakšas pa lauku ceļiem nu nekādi nepabraukt.
[quote=soldonys]
Nu jā bez tās dakšas pa lauku ceļiem nu nekādi nepabraukt.[/quote]
pa pilsētu “svaigajām” ieliņām ari nevar!
[quote=ktn]Profesionāls kalnu velo, 220 Ls!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/gcemc.html[/quote]
Profesionāls kauna velo :D
Neapceļat Jelgavas rajonu ! :)
Profesija - kalnā(kaunā)velobraucējs
Jelgavu un rajonu neapceļam - patiesībā prieks par cieta seguma ātrgaitas ceļiem! Tāpēc jau tas sportistam būvētais velo tik dārgs, ka nav redzējis meža taku putekļus! :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bxfpon.html
smeķīgs piedāvājums. žēl, ka 58cm :( varbūt šeit kādam noder.
Par tādu cenu ir uzpeldējuši karboni ar Dura-Ace vai jauno Ultegru.
Ņemot vērā sezonas vidu un šī brīža pieprasījumu, ko diktē atsevišķu sacensību nolikums, šis variants nemaz nav slikts, drīzāk, normāls nekā labs (ja drivetrain tiešām vēl braucams).
Turklāt nekāda “gemaroja” ir papīri, brends, normāli dubļnieki- brauc tik un pērc, ja tiešām velo vajadzīgs. Nokaulē 30LVL uz kasetes un ķēdes rēķina un tik mauc.
klau, šosejas lietpratēji - cik tas korateks jauns apmēram ir nācis?
Iesaku vērīgāk pavērot bildes. bat dodu mājienu 1100 ls
Nav jau svarīgi pa cik konkrēto kāds ir nopircis atlaižu laikā tas varēja būt gan 700, gan sezonā pa 1100- kāda tagad starpība, nozīme ir vai šobrīd par to ir vērts maksāt prasīto? Ja vēl uzzina, ka tirgo konkrētās markas izplatītāja veikala darbinieks, tad vispār var sajukt prātā “gruzoties”, cik viņš viņam varēja maksāt:D
Ja šosejnieks tiešam ir vajadzīgs, nevis pirkšanas pēc no sērijas “tipa izdevīgi”, tad ja pēc tam parādīsies, kas līdzīgs pa 10% lētāk, cilvēku, kam tiešam velo vajadzīgs neinteresēs, jo šis jau būs laimīgs, ka divas nedēļas ir uz jauna-cita velo!
6700 ultegra ieradās 2009. gadā http://www.bikeradar.com/news/article/shimano-launch-new-ultegra-groupset-20440/
P.s. stūres lenta izskatās padzīvojusi, augšējā truba aplīmēta ar tizlām SRAM REd uzlīmēm, divaini…
vo, jums ziemas bāzes treniņiem - http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/sports/trainers/exercise-bikes/bbenim.html
Ja nerunā par cenu, tad interesanta komplektācija:)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bgfdjh.html
brīnišķīgs šosejas velosipēds ! http://bit.ly/18vRpM9
Pērc šodien un saņem bezmaksas dalību XSPORTā :)
šādus veikalus vajadzētu aizklapēt ciet!
Lūk to es saprotu!!! 4 kg par 460 latiem!!!
:D:D:D
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/highway-sports/bgggnm.html