Sieviešu velopēds

Hello!

Varbūt kādam ir lieks kāds lietots sieviešu velo kategorijā 50 - 150 EUR?

Trāpa vairāk kategorija 250e. Varu vakarā atsūtīt foto, ja atsūti kontaktinfo.

ļoti labi kopts TREK Navigator T10 ar cro-mo rāmi
virsū 2 x 9 transmisija, XT aizm slēdzis, Schwalbe SmarSam riepas, SKS pilnie dubļusargi
ir nelielas plaisas aizm rata aplokā
160 EUR
varu nomainīt aploku, tad būs 200 EUR

Izmērs kāds? Citādi būs kā puse dāmas brauc ar velo kurš ir stipri pa lielu…

Nu cilvēks ir nedaudz virs 1.80

Šosejas ritenis arī der? Brauca sieviete!

Viņa grib smuku “kā dāmām pienākas” - ar to liekto rāmi utt :-D

Ka tik vēlāk nenožēlo…tie ir smagi, vēl neripo ja planetārā + Dinamo rumba…pēc manas pieredzes dāmām vislabāk kaut kas vieglāks…ripojošāks…aļa merida crossway vai speeder…vai kas līdzīgs no citiem zināmiem brendiem.

Es jau ta piekrītu … :-D

Dāmām (ne velosportistēm) primārais ir smuks velo, sarkanā krāsā, ar groziņu utt. Tad viņām ripo… kā jau ripo… un viņas to uztver kā normu. Galu galā - kāpņutelpā augšā, lejā nešanai, vilcienā iecelšanai viņām parasti ir vīrietis :D Un ja nav savējais, tad vienmēr atrodas kāds, kurš piepūstiem vaigiem labprāt palīdzēs.

Te jau ir pieredze ar tādu.
Plus primāri domāts braukāties ar 2 sīkajiem pa piemājas celiņiem
Uz tāda tomēr ērtāk lēkāt nost 478 reizes 20 min laikā.

Kāpņutelpas nav aktuālas.
Vilciens arī.

1 Like