Sveiki.
Iespējams kāds no gudrajiem spēs sniegt padomu vai vismaz ieteiks kādu, pie kā meklēt padomu.
Lieta tāda, ka ap gadu miju satraumēju potīti - izmežģītas, satieptas saites. Rezultātā kāja kādu laiku pabija ģipsī, arī šobrīd potīte joprojām ir uzpampusi, ar tūsku sāp joprojām. Šajā laikā fiziskās aktivitātes bija tādas, nekādas - tik vien kā ārsta ieteiktā vingrošana kājām, + ķermeņa augšgalam.
Ortopēds saka, ka sākt braukt jāciešas līdz pat pavasarim, līdz tam tikai zālē - un arī tikai pēc kādām pāris nedēļām.
Varbūt kāds var padalīties ar personisko pieredzi, ieteikt kādu speciālistu, kas varētu palīdzēt ar ātrāku tikšanu uz kājām un padomu kā, kad cik daudz pēc traumas braukt.
- šajā sakarā ir arī jautājums par riteņbraukšanu un & plakano pēdu, kas izrādās arī esot, turklāt III stadijā. (IV pati sliktākā). Ortopēds atkal saka - jābremzē, nekādas lielas slodzes uttt. Ko sakat Jūs, un arī vai ir kāds ieteikums pie kāda speciālista.
Paldies kolegas.
Tā, nu likās šī sadaļa piemērotākā šim jautājumam.