Ienāca man tāda ziņa.
Šveicē katram jaunas velo ķiveres pircējam, kas to būs iegādājies laikā no 01.04.08 - 15.05.08, un tā atbilst EN 1078 standartam, tiks izmaksāta kompensācija 20CHF (apmēram 8.60ls). To izmaksā valsts organizācija, kas rūpējas par negadījumu novēršanu. Vai nav lieliska attieksme kā motivēt iegādāties ķiveri. Ja tā būs iegādāta, varbūt arī lietos.
BFU-the Swiss council for accident prevention is offering to all persons within Switzerland a recompense of CHF 20.-- for buying a new cycling helmet.
Further facts:
duration of the campaign: helmets buying from 1st April 2008 until 15th May 2008. Last day for recompense request: 15th May 2008 (datestamp)
kind of helmets: Norm EN 1078, specialist shops can advise you.
Further information and recompense application form you will find under www.velohelm.ch or www.casque.ch (not in english available).
Yeti laikam nesaprata, ka tas viss ir Šveicē, kur nevienam pat prātā nenāk šādi šmaukties, jo ja pieķers nepatikšanas ir garantētas.
Kompensāciju jau nedod tāpat vien - jāaizpilda forma, dabū apstiprinājumu no veikala un tad Tev pārskaita uz bankas kontu. Ja kāds veikals būs apzīmogojis vairāk čekus, nekā tam tās ķiveres pārdotas, arī veikalam būs nepatikšanas.
Protams, ka neuzstāda, jo signalizācija jau ir komplektā…:)[/quote]
nemaz arī ne!!! Aizbrauc Ķekavā uz placi, kur ved auto no Šveices un redzēsi ka signalizāciju vienkārši nav…tik cik standarta rūpnīcas signalizācijas!