Kjeede kriit nost.

Sveiki visiem!
Braucu es vienu sezonu ,bet man kautkaa tagad uz sezonas beigam met kjedi nost, viss velo no xtr,bet kjedi met visu laiku nost.
treninjos nekad nav metis kjedi nost,tikai sacensibu laika pamanas nokrist kjede,parasti no priekseja liela zobrata met nost! Nezinu ko,lai dara,neko nesaprotu no velo remonta !

Ar vienu ķēdi esi braucis visu sezonu? ja jā, tad skaidrs, nomaini ķēdi, pie viena arī kasetu un ja ir nodilid, tad klanim zobratus. nekādā gadījumā nemaini tikai ķēdi vai tikai kaseti.

nu ja neko nesaproti no remonta un brauc ar xtr, tad aizved vnk pie meistara. :) tā būs vieglāk, nekā mēģināt caur forumu noskaidrot iemeslus, jo tie var būt vairāki. Ja neprecīzi jautāsi, saņemsi attiecīgas atbildes.

kasete un kjede ir nomainita! Taapat met nost kjedi…

manas telepātiskās spējas saka, ka tev priekšējam pārslēdzējam lielā zobrata gala atdure jāpieregulē (H/L skrūves), ķēdi laikam met nost, kad slēdz no vidējā uz lielo…

Iespējams ka par vēlu nomainīji, bija paspējis nodilt arī klaņa zobrats un jaunā ķēde sāk lekt pāri, aizved pie mesitara lai palūr, iespējams būs jāmaina tikai klņa zobrats, iespējams ka jānomaina arī ķēde ( jo tā var būt pastirināti nodilusi.
Iespējams ka taisnība ir R_S, tad tur iztiksi tikai ar 2-3 ls par ātrumu regulēšanu.

aha,parasti nomet sleedzot no 2 uz 3 zobratu, dazreiz ir ta,ka sen esmu parsledzies un tikai sledzos ar aizmugurejiem man nomet, no augsas skatoties,ka man atrumi ir 3-8, 3-9 , kjede ir taka skiba un knapi turaas uz zobratiem.

atrodi šimano lapā manuali un saregulē. ja nemāki atrast manuāli, tad foruma runas maz palīdzēs…

ja esi Riigas centraa, iebrauc ciemos, Barona 23, paraadiishu kas tur skruuveejams… tik neaizmirsti pateikt ka esi no shejienes. ;)