Nejau stulbākais ir tas, kā tu izskaties minot ar savu ‘‘fixīti’’ , bet šis forums piedāvāja lielisku iespēju nopirkt sev vajadzīgās detaļas un atbrīvoties no tām un uzzinot info par pasākumiem, bet huh, ceru līdzīgu vai pašu fgr.lv atgriešanos, jo šeit publika nosvērta ''ātrumi, 84 lampiņas, ķivere ar 34 polsteriem or go home ‘’ ;)
Neesmu īsti šeit manijis Stronglight 2000 treka klaņus vai arī kādas treka rumbas, laikam neskatijos kārtīgi… , Labprāt ieķertu šāda tipa detaļas kaut vai par vienu tumšo šokolādi ;)
labāk palika, pašapziņu pacēli :) ? principā fgr man bij piegriezies tieši šādu komentu dēļ, ka tik pašam ar FGR nepietrūkst :)
tirgus sadaļa bij noderīga, tie kas meklē sūdus atrod sūdus, bet tie kas labas mantas ik pa laikam varēja šo to izcelt
www.veloforums.lv tagad aizvieto fgr.lv
Nespēju beigt smieties par oriģinālo nosaukumu :D Un galīgi neredzu jēgu no tā foruma, ja viņs ir kkāds vispārejs velo forums.
paga paga, kapēc aizvieto, es tā neteiktu,ar fgr viņam nav nekāda sakara, tieši tā, viņš ir kārtējais kautkāds velo forums…neglīts ,gandrīz kā jaunais vilnis :)