fgr.lv nevar pieregistreties

[quote=A Vanags]Dzīves sodības pazīmes:

  1. Tu brauc ar fiksīti?
  2. Fiksītim nav bremžu?
  3. Tu domā ka ķivere ir aksesuārs tiem kas brauc ar bremzēm un brīvgaitu?
  4. fgr.elvē neiet?

Ja uz visu iepriekšminēto Tu atbildi ar “Jā”, tātad dzīve Tevi ir sodījusi vissmagākajā no veidiem.

http://www.bicycle.net/wp-content/uploads/2008/09/big_wheel_fixie.jpg[/quote]

Sūc kaka priekšā mazais rats!

tāpat tai forumā bij pilns ar tādiem, kuriem nav iekšā iegriezt fixed, bet paskatīties gribās :D

Nejau stulbākais ir tas, kā tu izskaties minot ar savu ‘‘fixīti’’ , bet šis forums piedāvāja lielisku iespēju nopirkt sev vajadzīgās detaļas un atbrīvoties no tām un uzzinot info par pasākumiem, bet huh, ceru līdzīgu vai pašu fgr.lv atgriešanos, jo šeit publika nosvērta ''ātrumi, 84 lampiņas, ķivere ar 34 polsteriem or go home ‘’ ;)

Neesmu īsti šeit manijis Stronglight 2000 treka klaņus vai arī kādas treka rumbas, laikam neskatijos kārtīgi… , Labprāt ieķertu šāda tipa detaļas kaut vai par vienu tumšo šokolādi ;)

labāk palika, pašapziņu pacēli :) ? principā fgr man bij piegriezies tieši šādu komentu dēļ, ka tik pašam ar FGR nepietrūkst :)
tirgus sadaļa bij noderīga, tie kas meklē sūdus atrod sūdus, bet tie kas labas mantas ik pa laikam varēja šo to izcelt

kad bus atpakal fgr.lv ???

:? vat iz diis

Lūdzu fgr.lv atpakaļ !

:? vat iz diis[/quote]
apmēram visi pilsētas vides velosipēdi , protams izņemot kālndīvritēņus

Ta nu beidzot, visu laiku nespēju izprast, kāpēc tik mazai banānvalstelei vajag tik sīki iedalīt (:

www.veloforums.lv tagad aizvieto fgr.lv
Nespēju beigt smieties par oriģinālo nosaukumu :D Un galīgi neredzu jēgu no tā foruma, ja viņs ir kkāds vispārejs velo forums.

paga paga, kapēc aizvieto, es tā neteiktu,ar fgr viņam nav nekāda sakara, tieši tā, viņš ir kārtējais kautkāds velo forums…neglīts ,gandrīz kā jaunais vilnis :)

Kapec xc foruma nevar pielikt FG/urban velo/veco kramu sadaļu?
Kopā jautrāk!

un arī pārāk lēns priekš foruma…